המאמר באדיבות https://bathline.co.il

הברזים שנמצאים בדירה או בבית הפרטי נמצאים במקום למטרה אחת בלבד והיא העברת מים בכמות נדרשת אל חלל המבנה. ברזים משמשים בני אדם כבר מאות שנים לקבלת מים נקיים עד כמה שאפשר, זאת מעמודי מים או ממערכות אינסטלציה. ברזים איכותיים  מספקים רחצה נעימה, שימוש בשירותים ביעילות, שטיפה של כל אלמנט בכיור במטבח ועבור כל שימוש אחר. 

אם אתם בונים בית, מעצבים דירה או מרחב מגורים כזה או אחר – תוכלו לבחור ברזים חדשים שישנו לגמרי את חווית השימוש כמו גם את העיצוב הכללי של החדרים שבהם מותקנים ברזים. אז כיצד אפשר להתאים את הברזים בבית לעיצוב ? הנה 2 דגשים שיש לשים אליהם לב בזמן הבחירה:

בחירת קונספט מתאים

מי שמעצב בית או בונה דירה, יכול לבחור במגוון רעיונות וסגנונות לעיצוב הבית. יש את מי שיבחר במראה הכפרי או הפריזאי, יש את מי שיבחר במראה אלגנטי או מודרני, וגם את מי שירצה שביתו יתהדר במראה וינטג' או מלכותי. במקרים כאלה יש לבצע התאמה של הברז לסגנון. לדוגמא: עבור סגנון כפרי או פרובנס יתאימו ברזים בעיצוב מלכותי שנחשב אלגנטי ומרשים (כמו ברזים בעלי ידיות קימורות ויפות בגווני פסטל). מי שירצה לשמור על מראה מודרני ואלגנטי יוכל לבחור ברזים קלאסיים וקומפקטיים שקל להשתמש בהם וכאלה  שנטמעים באלגנטיות במרחב. 

חשיבה פרקטית

מלבד עיצוב מתאים, חשוב לשים לב כי הברזים שאתם בוחרים פרקטיים איכותיים ונוחים לשימוש. בחרו ברזים קלים לניקוי מאבנית. שימו לב כי הגוף של הפנל עשוי אלומיניום. כדי לשמור על שלמות הברז ממים, יש לבחור כזה שיש לו גימור אלומיניום, תוך בחירה במוצר שקל להרכיב ומתחבר ישירות לנקודת המים. בהצלחה! 

אולי יעניין אותך גם כלים סניטריים יוקרתיים