אירועים בטבע הפכו לאחד מהטרדנים הבולטים בענף האירוח והאירועים בשנים האחרונות. אירועים אלו מתקיימים בלוקיישנים שונים ברחבי הארץ, כאשר חלק מהלוקשיינים הם למעשה מתחמי אירוח הממוקמים תחת כיפת השמיים וחלק מהלוקיישנים הינם מקומות להם נדרש אישור מטעם הרשויות האחראיות עליהם על מנת לקיים בהם אירוע.

אם גם אתם מחפשים אחר גן אירועים בטבע בבנימינה והסביבה, זה הזמן להכיר את בורג' בנימינה, מתחם אירועים קסום הממוקם בשטח בו פעל החאן הגדול של אדמות ה-בורג' ההיסטוריות אשר נרכשו על ידי הברון רוטשילד בשנת 1900.

בורג' בנימינה מציג: אירועים בטבע – כל היתרונות

מתחם האירועים בורג' בנימינה, מאפשר לכם לקיים מגוון רחב של אירועים פרטיים ועסקיים תחת כיפת השמיים, כאשר שרידיו ההיסטוריים של החאן הגדול אשר פעל באזור בתחילת המאה ה-20, מהווה חלק בלתי נפרד מתפאורת האירוע.

במתחם בורג' בנימינה, עומד לרשותכם חלל אירוח פתוח תחת כיפת השמיים, בו ניתן לקיים בין את טקסי קבלת הפנים, טקסי חופה וכדומה. בין טרסות האבן של החאן הגדול, ממתין לכם חלל אירוח נוסף (מקורה בחלקו), בו תוכלו ליהנות מסידורי שולחן בהתאם לצרכי האירוח. לרשותכם, צוות ניהול מקצועי ומיומן המתמחה בהפקת אירועים בטבע בכלל ובניהול מתחם ה-בורג' בנימינה בפרט מאז היווסדו של מתחם האירועים בשנות ה-90 של המאה ה-20.

גן אירועים בבנימינה

חוויה קולינארית מרגשת המביאה את הטבע גם לצלחת…

לצד פתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם במתחם בורג' בנימינה, תוכלו ליהנות גם מחוויה קולינארית משודרגת בניהול קייטרינג בראף המתמחה ביצירת תפריטי אירוח על בסיס התוצרת החקלאית של יישובי הסביבה וחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר.

מאז היווסדו של מתחם האירועים בורג' בנימינה בתחילת שנות ה-90 של המאה החולפת ועד היום, המתחם ביסס את מעמדו כאחד ממתחמי האירוח היפים והנכונים ביותר לאירוח אירועים בטבע. האווירה הפסטורלית של המתחם בשילוב המימד ההיסטורי של תפאורת שרידיו של "החאן הגדול" מראשית המאה הקודמת, מבטיחים גם לכם חווית אירוח נעימה, פסטורלית ובלתי נשכחת לכל סוגי האירועים. לפרטים נוספים אודות המתחם ופתרונות האירוח המוצעים לכם בו, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם נציגי המקום.