חוגגים באזור הצפון

מחפשים לחגוג את האירוע שלכם בטבע באזור חדרה והסביבה? אי שם במחוז חיפה תמצאו את העיר אור עקיבא הממוקמת בנפת חדרה. אם תחפשו היטב את האיכות, תמצאו גני אירועים בטבע באור עקיבא. הגנים קלאסיים, יפים, איכותיים – מציעים לכם חוויית אירועים של פעם בחיים. כל העניין הוא להמם את כולם – את האורחים ואת עצמכם – לקראת החגיגה המרגשת ביותר. אם אתם מתכננים אירוע מכל סוג שהוא אל תוותרו על האפשרות לחגוג בגן אירועים קסום שמזכיר את נפלאות הטבע ומעניק תחושה של מרחב ויופי בכל צעד בגן.

 

למה דווקא באור עקיבא?

למעשה, אזור הצפון שופע בלוקיישנים מעניינים לאירועים, אך גני אירועים בטבע באור עקיבא מספקים לכם בהחלט חוויה משמימה ושונה, אם חשוב לכם להטביע חותם. כיום אנשים נחשפים לאירועים רבים וקשה לחדש ולרגש אורחים שהולכים בהמוניהם לאירועים נוספים אחרים. אם חשוב לכם בכל זאת להיות ייחודיים ולהרשים קצת יותר, תמצאו גני אירועים בטבע באור עקיבא שיספקו לכם את ההנאה הצרופה והמרגשת שאתם רוצים להקנות באירוע שלכם.

 

בחירת מקום אסתטי ויפה

לפני הכל, הקפידו על בחירת מקום שוויזואלית מוצא חן בעיניכם. אל תתפשרו על פחות מכך כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, וכמו שחשוב לכם להרשים את האורחים המוזמנים, כך חשוב שתתרשמו בעצמכם.  היופי אומנם בעיני המתבונן, אבל האסתטיקה צריכה להיות בעיני כולם. חשוב לבחור מקום נקי ומצוחצח, שהפרחים בו פורחים, שהדשא ירוק, שפינות הישיבה בו מתאימות, שנעשתה מחשבה תחילה לפני כל עיצוב הגן הנבחר.

 

ומה לגבי התפריט?

גני אירועים בטבע באור עקיבא מציעים תפריטים שונים בהתאם לבקשת המזמינים, וחשוב מאוד להגיע לטעימות כדי לבחון את התפריט מקרוב. אם יש בקרב המוזמנים שלכם, וקרוב לוודאי שיש, צמחוניים או טבעוניים, קחו אותם בחשבון ודאגו להם למנות ראויות. תוכלו לבחור בין בופה להגשה, אלא אם יש עיקרון  מסוים לגן אירועים כי לא תמיד קיימת אפשרות בחירה. חשוב כמובן לתאם ציפיות – בדקו את גודל המנות, את הסלטים שניתן להגיש לשולחן, את זמני היציאות.  זכרו שמדובר בקהל ישראלי חם שרוצה ליהנות מאוכל טעים המוגש בזמן, בין הריקודים והאלכוהול, בין השיחות והבדיחות.  העיקר – שיהיה לכם במזל.