המאמר באדיבות blackcarwindows

שעות ארוכות מן החיים שלנו אנו מבלים בכבישים ובדרכים. במדינות מפותחות שבהן יש תחבורה ציבורית ברמה גבוהה הרוב המכריע של האנשים יבצעו את ההתניידות עמה, ובארץ ישראל הדרך הכי פופולארית לנוע מכאן לשם נעשית על ידי רכישה של רכב פרטי והשימוש בו די מובן מאליו. כל נהג מחפש אחר הדך הכי יעילה לשיפור תנאי הנהיגה שלו, ואחת מאלה כוללת התקנה של חלונות כהים. איך בדיוק חלונות נעשים כהים? ובכן, יש שתי דרכים עיקריות שמאפשרות לכל סוג של רכב כמעט לבצע את זו הפעולה, בהתאם לדרישות החוק, כמובן.

 

היתרונות של חלונות כהים

למה בכלל לטרוח עם הפעולה של השחרת חלונות הרכב, בייחוד אם זהו רכב חדש? מכיוון שאנו נמצאים בארץ שבה השמש באופן די קבוע מחממת את הרכב על כל נוסעיו, כול הנהג, אחת מן הדרכים להוריד את הסינוור מקרני השמש ולהוריד באופן כללי את הטמפרטורה של הרכב המחומם בטמפרטורה שרק הולכת ועול היא על ידי התקנה של חלונות כהים שחוסמים את האור הזה בצורה יעילה. 

בנוסף, ברגע בו החלונות כהים מקבלים פרטיות מכל יתר האנשים שחולפים ברכבים מן הצד, לצד השמירה על הריפודים הנבחרים בצורה הרבה יותר יעילה בלי החשיפה לקרני שמש כל עוד הרכב לא בצל נמצא. אם כן, היתרונות של חלונות מושחרים הם רבים, ורק צריכים לוודא את השיטה הכי נוחה שתתאים לדגם המדובר.

 

התאמה לכל דגם

כל מכונית שלה יש חלונות של תא נוסעים היא מכונית שתצא נשכרת מן הפעולה של יצירת חלונות שחורים עבורה. בשיטה של לייזר מדובר בהוצאה של החלונות והפירוק שלהן בצורה שמאפשר לבצע השחרה של הזכוכית באופן הכי מדויק, ובשיטה של המדבקה ניתן לבחור במדבקה לפי הגודל של החלון ועם עבודה איכותית ליצור את הציפוי שמכסה את כל שטח הזכוכית במלואה. 

ההתאמה אל סוג הדגם נעשית מבעוד מועד עם בחירת המדבקה ותכנות המערכת הממוחשבת בשיטה של הלייזר הממוחשב, משמע, חלונות כהים יכולים להיות קיימים בכל סוג של רכב, עם החשיבות של כיסוי האזורים שמותרים ע"י החוק לכך.