בטח לא חשבתם על כך לעולם אך אם תעצרו רגע ותחשבו על כך תראו כי אחד הדברים המאפיינים יותר מכל את הישראלים זה העובדה כי הם אוהבים מאוד בעלי חיים. מעטים הבתים שאין בהם חתול, כלב או אפילו אוגר או ארנב. כל משפחה ואין זה משנה אם זה בעיר, בכפר או בקיבוץ מחזיקה כיום חיית מחמד כלשהי ופעמים רבות חיית המחמד הזאת היא חלק מן המשפחה והיא חלק חשוב במשפחה. בגלל זה אנו נעשה הכול בכדי לשמור על החיה ולא נהיה מוכנים להתפשר על כך לעולם. יש אנשים שלא מודעים לכך אך אחד הדברים שהכי מאיימים על חיות זה הדברה. חומרי הדברה הם מאוד רעילים ואם מפזרים אותם בצורה לא נכונה או בטיחותית החיות שלנו יכולות להיות בסכנה. העניין הוא שכיום אפשר גם להשתמש גם בהדברה ידידותית לבעלי חיים וכדאי להכיר זאת אם יש לכם בעל חיים.

מהי למעשה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה היא למעשה הדברה שלא נסמכת על חומרים כימיים אלא על חומרים ביולגיים אשר אין בהם סכנה לבעל חיים אחר או לבני אדם. כך ההדברה הזאת הרבה יותר בטוחה לשימוש ולא רק זאת אלא שפעמים רבות היא הרבה יותר אפקטיבית ויעילה מאשר הדברה רגילה וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אפשר לקבוע כי הדברה ירוקה עדיפה בהרבה פעמים רבות על פני הדברה כימית וכדאי לכם לחשוב עליה לפחות אם יש לכם בבית בעיה של מזיקים ולא משנה מה סוג המזיקים. היום הדברה ירוקה יכולה לטפל כמעט בכל איום וזאת מבלי לפגוע בכם או בחיות המחמד שלכם ואת זאת כדאי לזכור.

האם אפשר לבצע הדברה באופן עצמאי?

עליכם להבין כי לא משנה איזה הדברה אתם רוצים לבצע והאם היא ירוקה או כימית לא כדאי לבצע זאת לבד. עליכם להבין כי מי שמבצע הדברה לבד מסתכן מאוד וסביר להניח לא רק שהוא יסכן את עצמו ואת באי הבית אלא שבסופו של דבר היעילות של ההדברה תהיה מאוד נמוכה ולכן לא כדאי לבצע את ההדברה לבד.

אולי יעניין אותך גם ריסוס נגד יתושים