לרוב, כאשר אנשים שומעים את הביטוי הסמכת איזו הם נבהלים וחושבים שמדובר בתורה קדושה ומלאה בסעיפים מייאשים, אך לא כך הדבר. על מנת שנבין מהי באמת הסמכת iso כדאי להבין לפני הכל, מהו תקן. במאמר זה תדעו מהו תקן, ומהן הסמכות איזו.

הסמכת איזו – תקן, ISO ומה שביניהם

תקן הוא מסמך המפרט את הדרישות הטכניות הנדרשות על מוצר על מנת שזה יתאים למטרה לשמה הוא קיים. התקן מדבר על התכונות של המוצר החל מהתהליך שלו, היצור, התפעול והסימון ועד לאריזה. הכנת התקן מתרכזת באגב התקינה הנמצא במכון התקנים הישראלי וההכנה מפעילה ועדות טכניות בעלות נציגים שונים מהמשק.

ISO הוא ארגון שאינו ממשלתי הנוסד בשנת 1947 ומטרתו לקדם פיתוח של תקנים. תקן ISO 9000 הוא בעצם ניהול איכות תקנים שמתייחסים אל איכות וכלים מסוימים כמו ביקורת והתאמת מערכות ניהול איכות. חשוב לציין שהשנים האחרונות מהוות פריצת דרך בתחום ועל כן מדובר בסדרת תקנים פופולרית מאד.

הסמכת איזו – שירות שתרצו שיהיה מקצועי ללא דופי

אם כן, ניתן ללמוד מכך שנושא הסמכת איזו הוא חם ומבוקש, ותוך כך בשנת 91 מכון התקנים הישראלי אימץ את סדרת התקנים של ISO9000 ו9001 בנושא האיכות והתוכנה.

ההסמכה לתקנים השונים הללו קיימת במגוון של תחומים החל מבניה, שירות, מזון, מוצרים, אלקטרוניקה ועוד ועוד. בבואכם לשכור חברה מקצועית לשם הסמכת iso דעו כי עבודת המחלקה בחברות המקצועיות המספקות שירות זה נמצאת בדרישות מסוימות ואף ארגונים בינלאומיים לעמוד בקנים המותאמים אישית להם.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקבעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.