המאמר באדיבות http://www.amsi.co.il

קשה לדמיין בן אדם אשר יכול לשרוד יותר מיום יומיים לא מים. לכן ניתן לומר כי לצד חמצן מים הם הדבר החשוב ביותר לגוף האדם. אך כמו כל דבר בחיים גם יותר מדי מים זה לא בריא ומים רבים מדי יכולים לגרום לנו לנזק עצום. אפשר לחשוב על הרבה מקרים בהם יותר מדי מים זה לא דבר טוב כמו למשל שתיית יותר מדי מים מה שיכול להוביל לפגיעה קשה בנו, הצפות של מים באזורים השוכנים על גדות נהרות או בסמוך לים וכמובן דליפה מן הגג שלנו. מכל המקרים שתיארנו דליפה מן הגג היא בעיתית מאוד ויכולה לגרום לנו לקושי עצום ולבעיות כלכליות כמו גם אישיות רבות. על כן הנושא של איטום הגג הוא חשוב ביותר. כאן המקום לציין כי היום הרבה בעלי מקצוע בוחרים לאטום את הגג עם חומרי איטום ליישום חם וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מדוע לא כדאי לאטום את הגג לבד?

יש אנשים אשר חושבים כי איטום הגג זה משחק ילדים וכל מה שאנו צריכים לעשות זה לשפוך קצת חומר על הגג והכול יסתדר מעצמו. אך אתם חייבים להבין כי איטום הגג זו משימה מורכבת וקשה ויש קושי אדיר לבצע זאת באופן עצמאי. על כן ממש לא כדאי לנסות ולאטום את הגג לבד אלא כדאי לכם לפנות אל מומחה שיסייע לכם בכך. לא נגזים אם נאמר כי ההבדל בין אטימת הגג עם איש מקצוע ובין אטימת הגג לבד הוא הבדל עצום וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו בכל החלטה והחלטה שאתם לוקחים ובכל אשר אתם עושים כמו למשל באיזה חומר איטום לגג להשתמש.

האם העלות של אטימת הגג היא גבוהה?

יש אנשים אשר חושבים כי אטימת הגג מחייבת השקעה כספית גדולה, אם כן זה ממש לא המקרה וזה לא משהו שצריך להטריד אתכם. לא רק זאת אלא שאנו חייבים לציין שאם לא תאטמו את הגג אתם תהיו בצרה כלכלית עוד יותר גדולה ועל כן מבחינה כספית אטימת הגג זה הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות.