חימום תת רצפתי חשמלי

מעוניינים לדעת מהי תשתית חימום תת רצפתי חשמלי? בואו ללמוד על הפתרון שיהפוך את הבית שלכם לחמים ונעים גם כשבחוץ קור מקפיא. להזכירכם, דריכה על רצפה ללא שטיח כשבחוץ ישנן רוחות והטמפרטורות צונחות עשויה לגרום להרגשת עוצמת קור בכפות הרגליים ואפילו למכות קור ממשיות אם בחוץ קר מאד. בישראל, נכון לחורף של השנים האחרונות, חימום תת רצפתי חשמלי הוא ממש הכרח. מה בתוכנית וכיצד הדבר יכול לסייע לכם להתגבר על בעיות קור במרצפות?

חיבור צינורות תת רצפתיים להולכת חום

בשלב הראשון להתקנת חימום תת רצפתי חשמלי יפתחו לכם את הבלטות ברצפה או את הפרקטים, במטרה להגיע למצע הרצפה. כאשר מגיעים למצע הרצפה מטמיעים בו צינורות כאשר חיבור אנכי ואופקי של צינורות יוצר צומת חימום ומהווה נקודת חימום מרכזית. הצמתים ייקבעו בנקודות בהן אתם שוהים הרבה ויש צורך בתפוקת חימום ברמה גבוהה, חדר הסלון, פינת האוכל וכד'.

חיבור הצינורות לבקרי שליטה משוכללים

הבקרים יוטמעו בקירות שלכם וייראו גלויים לשימושכם. המטרה היא לאפשר לכם לשלוט בחום מהרצפה באמצעותם. יידרש עבורם חיבור חשמלי פשוט ובדרך כלל גם זה לא יידרש משום שייחצבו עבורם שקעים פנימיים מבלי שתצטרכו לנתק אותם. המערכת תאויש בכפתור הדלקה וכיבוי על מנת שאם תבקשו להפסיק את פועלה של המערכת, תהיה בידכם אפשרות זו. באמצעות בקרי שליטה, חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר לכם ליהנות מתשתית חימום מכיוון המרצפות גם כשבחוץ קר וסגרירי במיוחד.

תחזוקה עבור המערכת אינה נדרשת מצידכם

המערכת, מרגע התקנתה נרשמת בחברה ואתם רשומים כבעליה החוקיים. אינכם נדרשים לערוך בה עבודות תחזוקה. מעת לעת תקבלו מידע על דגמים מתקדמים של חימום תת רצפתי חשמלי בתחומים כמו שלטי רחוק ובקרים חשמליים שיצאו. את הצינורות עצמם אין מה להחליף בשל עמידותם הכבירה, אך הדבר יידרש אחת למספר רב מאד של שנים. במהלך ההחלפה תיעשה שוב פעולת שיפוץ בביתכם במטרה להחליף את צינורות ההולכה הבלויים בצינורות תקינים. פעולה זו נעשית אחת להרבה מאד שנות שקט ודרור מהמערכת שלכם.

יתרונות המערכת

  • אינה מסוכנת להפעלה.
  • ניתן להגיע לטמפרטורות גבוהות אך לא ברמה של שריפה או כוויה. המערכת בולמת ניסיונות כאלה.
  • המערכת נשמרת בבית הלקוח למשך שנים ארוכות.
  • חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר ליהנות מרצפה חמימה גם כשבחוץ ממש קר.
  • בזכות מערך חימום תת רצפתי חשמלי חל שדרוג משמעותי בשגרת המגורים בחורף.

ללא ספק, חימום תת רצפתי חשמלי הוא התשובה לכל בעיות החורף שפוקדות את הבית הישראלי הממוצע. בזכות מערכת זו הרצפה לא קרה, הילדים מרגישים בטוחים להסתובב עליה, ולא פחות חשוב, המגורים הופכים להרבה יותר איכותיים ובטיחותיים בעונות הקרות. אל תרגישו מחויבים לשטיחים ולרצפה הקרה: הזמינו חימום תת רצפתי חשמלי.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פריוריטי

מה זה פריוריטי?

פריוריטי היא אחת מהתוכנות העסקיות הפופולריות, הגמישות והנוחות ביותר לשימוש. אך זה לא מספיק על מנת להגדיר עד הסוף מה זה פריוריטי. בראש ובראשונה מדובר

קרא עוד »