חליפות חתן אינן משמשות רק לחתונה. לא בכדי נאמר הביטוי "גבר צריך שתהיה לו חליפה אחת טובה בארון". הכוונה היא שגם בהמשך חייו הסדירים של הגבר הוא יוכל להשתמש בחליפה עמה הוא התחתן גם לפגישות עסקים חשובות, לאירועים רשמיים ואפילו לנשפים ולמסיבות יוקרה בהן משתתפים אח"מים וידוענים למיניהם. כיצד מומלץ לבחור חליפות חתן המשמשות לעסקים בהמשך? כל מה שרציתם לדעת על חליפות חתן מסוגים אלו במאמר מידע זה.

הכל מתחיל בסלון חתנים יוקרתי

כמובן שחליפות בליגה כזו לא מוצאים ברשתות השיווק. אתם תצטרכו להסדיר חליפות חתן בסלון חתנים יוקרתי העוסק בתפירה ובעיצוב מקצועי שלהן. כאשר אתם קניינים בסלון חתנים אתם מבטיחים שהחליפות השונות שתרכשו שם תתאמנה לכל סוג של פגישה עסקית בה אתם עתידים להשתתף. בסלון חתנים יוכלו לייעץ ולהכווין, להכיר את סוגי האירועים שאתם צפויים להשתתף בהם בקרוב ולהמליץ על החליפות המתאימות ביותר.

חליפות לפגישות שרד ופגישות רשמיות

אלו חליפות שנראות רשמיות ושם המשחק בהן הוא רשמיות. רואים לא מעט עורכי דין ושופטים לבושים בהן והן נחשבות לטופ של הטופ בחליפות במובן זה שהן מבוססות על עניבות וצבעים כהים בפרונט החיצוני. לרוב הן כוללות ז'קט שחור עבה, מכנס מחויט מבד נושם וחולצה לבנה מתחת לז'קט השחור. לחליפה יש להתאים נעליים רשמיות גבוהות דמויות מגפיים או שטוחות ונמוכות בצבע זהה לזה של הז'קט והמכנס. החליפה מגובשת בחפתים וכפתורים כדי להשביח את הרשמיות שלה, ומצורפת לה עניבה כחולה או אדומה.

חליפות לנשפי יוקרה

חליפות לנשפי יוקרה מכילות אספקטים שונים לגמרי מאלה של פגישות העסקים הרשמיות. בנשף יוקרה המחשבה צריכה להיות זהה לזו של רחבת הריקודים בחתונה. כאשר אדם בוחר חליפות חתן וחושב פחות על נאומים ויותר על ריקודים אתם בוודאי מדמיינים איך היא תיראה: חליפת קיץ בצבעים בהירים עם חולצה קצרה ו- וסט מעליה, מכנס בצבע חום או בז' בהיר, כשהצבע הכללי של החליפה כולה הוא חום בהיר משולב עם צהוב רך. חליפה זו מתאימה מאד לנשפים, כנסים על אוניות ובבריכות שחיה של וילות יוקרה. אלו אירועים שאינם רשמיים אבל בהחלט יוקרתיים, ושם זהו פחות או יותר קוד הלבוש המקובל.

אביזרים נוספים לחליפות חתן

מומלץ להוסיף אביזרים המעידים על יוקרתה של החליפה, כמו פדורה (כובע מגבעת), חגורה חיצונים מהודרת ומעניינת בעיצובה, ועוד שלל של פריטי לבוש משלימים אשר ידגישו את המראה של חליפות חתן. בדרך זו אתם מבטיחים חידוד עוצמתי במיוחד של חליפות חתן אשר ייקח אותן למעלה שונה לחלוטין ממה שהכרתם אותן כשהן היו במצב בתולי עם המינימום הנדרש. מומלץ לשקול להקביל את העניבה מהחליפה הרשמית לפפיון בחליפת הנשף עליה פירטנו לעיל. בסלון חתנים יוכלו להגשים עבורכם חלום ולספק לכם התאמה מושלמת של חליפות חתן על פי ייעודן.