כל כניסה לחנות בגדים מערערת אתכם? אין לכם ממש חשק להסתכל על עצמכם במראה? תצלומים שלכם מעוררים בכם תחושות קשות? חוסר נחת ואי שלמות עם הגוף הם מסוג הדברים שקשה מאד לחיות איתם, והאמת היא שאין ממש סיבה. היום קל יותר מבעבר לרדת במשקל ואפשר לעשות זאת לא רק בקלות ובמהירות אלא גם בצורה בטוחה. מנגנון פסיכולוגי שלימדנו את עצמנו במשך השנים שיבש לנו לחלוטין את תחושת הרעב והשובע.

מהו רעב בעצם?

כתוצאה מכך, פעמים רבות אנחנו מרגישים רעב אבל בעצם מדובר בשעמום, חוסר משמעות, עייפות או אפילו צמא. מהסיבה הזו חשוב לאפשר לגוף לווסת בעצמו מחדש את מנגנוני הרעב והשובע ואחד האמצעים היעילים לכך הוא כדורי הרזיה. באופן פסיכולוגי מהרגע שהחלטנו לשלוט בשגרת האוכל שלנו ולנהל אותה אחרת, כל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו הוא אוכל. כאן נכנסים לתמונה כדורי ההרזיה שמאפשרים לעקוף את המכשול הזה.

החשיבות של כדורי הרזיה

כדורי הרזיה מסייעים לצמצום תחושת הרעב ובכך מסייעים לנו להביא את הגוף למצב שבו הוא יכול לשחזר את מנגנון הרעב והשובע שלו. במשך הזמן, הרגלי האכילה שלנו כבר משתנים ובלי שנחוש אנחנו פשוט אוכלים כמויות קטנות יותר. באופן הבולט ביותר זה ישפיע על כמות הנשנושים בין הארוחות שהיא זו שמביאה לעלייה במשקל.

בלי קיצורי דרך

אם לימדו אותנו שבחיים אין קיצורי דרך, הרי שכדורי ההרזיה הם בדיוק ההוכחה לכך. לאחר מחקר מעמיק ויסודי על צמחי מרפא שנעשה בהם שימוש אות ואלפי שנים הגיעו החוקרים למסקנה שהשילוב בין שני צמחים- ג'ימנמה וגוארנה מסייע לא רק ליצירת תחושת שובע אלא גם מאיץ את שריפת השומנים בגוף, מה שהופך את הפעילות הגופנית להרבה הרבה יותר אפקטיבית.

כרטיס הכניסה שלנו לשינוי

החיים מציעים לנו כל מני סוגים של אתגרים. אתגר הירידה במשקל הוא כזה שאנחנו נושאים שנים רבות ואליו נלווים מטענים נוספים וכבדים במיוחד. אלו מטענים רגשיים, אישיותיים וחברתיים שהופכים את כל סוגית הירידה במשקל למורכבת הרבה יותר. כדורי הרזיה הם כרטיס כניסה לתהליך מיטיב עם הגוף ועם הנפש והם מאפשרים לנו לעקוף מכשולים פסיכולוגיים מורכבים שעמם התמודדנו.