לא אחת כשאנחנו עולים או יורדים במעלית אנחנו מרגישים רעידות או שומעים רעשים חזקים מלווים את העליה או הירידה. קורה גם שאנחנו נתקעים במעלית וזו אכן חוויה לא פשוטה ואף טראומטית לחלק מאיתנו. לכן, נושא כמו כיסוי למעלית בהתאמה אישית נותן למעלית שלכם חיים ארוכים יותר וגם מלווה בבטיחות גבוהה יותר. המעלית יכולה להיראות אסתטית ובטיחותית, ולהפוך את החיים שלכם לאיכותיים יותר.

מיגון מעלית – להכנס למקום בטוח

באופן כללי הביטחון הוא הדבר הכי חשוב בין אם אנחנו מדברים על כיסוי למעלית או מיגון מעלית ובין אם אנחנו מדברים על נושאים כלליים יותר. אבל בתחום של מעליות, רצוי מאד שהמעלית תהיה ממוגנת היות והיא החלק הכי פעיל בבניין שלכם. אנחנו נמצאים בעידן טכנולוגי מתקדם, כך שלמעשה גם כיסוי למעלית הופך לפיתרון נפלא עבור שיפור איכות חיי המעלית בבניין שלכם בין אם מגורים ובין אם משרדים, ושיפור איכות החיים באופן מהותי.

המעלית היא המצאה גאונית והיא מסייעת לנו ביומיום בלי שתמיד נייחס לה חשיבות. אבל חשוב לשמור על הבטיחות שלה וכן גם האסתטיקה שלה.

חברת דקו שילד היא חברה המבצעת תכנון יסודי של תשתיות ההגנה על המעליות שלכם מגבשת דרכי הגנה רצויות וחדשניות. מיגון מעלית מבד או חליפת הגנה למעלית מעץ הוא מיגון שנראה אותו הדבר, אך ההבדל בין שתיהן הוא טכני בעיקר.

מיגון מעלית – כך זה מתבצע בפועל

הטמעה של כיסוי למעלית נעשה בצורה מקצועית עבור מעליות קטנות וגדולות ואין הבדל ביניהן ברמה המקצועית. כמובן גם על פי דגם המעלית באופן המותאם אישית. כך למעשה כל מעלית מקבלת את התאמה אינדיבידואלית המתאימה לה ולצרכים שלה בהתאם לבניין שבו היא מותקנת.

עיטוף קירות המעלית מתקיים על ידי שכבה של עץ או שכבת בד בהתאם למה שנבחר על ידי מומחים מקצועיים בתחום. אם זוהי מעלית ספקים חשוב לדעת שהקירות ייעטפו בשכבת שעם לצורך בטיחות מוגברת. זאת על מנת לשמור על קירות המעלית מנזק כלשהו או מבלאי מהיר של הנוסעים המתחלפים במהלך היום.

כמו כן מתבצעת גם הלבשה של הגנה על לוחות המקשים של המעלית, מבד מיגון עם ניילון מגע, או במגרעת בטיחותית בעלת עומק.

בחברת דקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.