המאמר באדיבות: https://toolman.co.il

רכשתם דירה חדשה? עוברים לגור בדירת חצר? אח, כמה טוב ונעים לגור בבית שחצר נעימה צמודה אליו. אתם משדרגים את חווית המגורים שלכם ויוצאים לדרך חדשה בה החצר היא חלק מהבית שלכם, חלק מהחוויות שלכם וכמובן חלק בלתי נפרד מהאירוח והבילוי המשותף עם חברים. אבל חצר ערומה היא לגמרי לא שימושית, אתם צריכים לעצב אותה, לטפח אותה כיאות כדי להפוך אותה למזמינה, נעימה ואטרקטיבית.

כיצד מעצבים את החצר?

  1. היכן תהיה פינת הישיבה – ראשית עליכם למצוא את המקום המוצלח והמתאים שיוכל לשמש אתכם כפינת ישיבה. לשם שימוש זה אתם צריכים למצוא פינה מוצלת יחסית, אזור נעים ושקט, כזה שיהיה לכם נעים לשהות בו. בפינה זו תקימו סככה או פרגולה ותהפכו את האזור הזה של החצר למקורה ונוח לישיבה.
  2. אילו רהיטים ישמשו אתכם – כדי להפיק תועלת מקסימלית מהשימוש שלכם בחצר אתם צריכים להתארגן עם רהיטי גן הולמים. יש מבחר סוגים של רהיטים מחומרי גלם שונים, מה שמשותף לכל הרהיטים הללו זה חומרי הגלם שהם מגלים עמידות בתנאי חוץ. בחרו שולחן, כיסאות ופינת ישיבה מזמינה – הפריטים הללו ישמשו אתכם ברמה יומיומית.
  3. אביזרי נוי – החצר שלכם היא מקום שצריך לשאוב אתכם לאווירה ולהשראה. ולכן אתם צריכים למצוא את אביזרי הנוי ההולמים שיוכלו להשלים את האווירה. חפצי הנוי עשויים להיות צמחים טבעיים שאתם שותלים באדמה או באדניות שכמובן גם שיש לטפלם באמצעות כלי גינון חשמליים ומקצועיים . אלו עשויים להיות פריטים דקורטיביים אחרים.
  4. תאורה מעוצבת – כיום כולם יודעים שהתאורה היא חלק מהעיצוב של כל חלל ושטח. וזה נכון כמובן גם לגינה שלכם. יש מבחר גופי תאורה שמתאימים להתקנה בתנאי חוץ. גופי התאורה הללו יוכלו לשפוך אור בגוונים שונים, ולעשות את הגינה שלכם למקום נהדר ויפה במיוחד.
  5. נדנדנות וערסלים – נעים לשבת על כיסא יציב, אך לפעמים אנחנו מחפשים דווקא את הערסל שנע הנה והנה, את הנדנדה הנעימה שמנעימה עלינו את הרגעים באווירה קלילה והרגשה משחררת וטובה. הצבת נדנדה או התקנת ערסל עשויים להיות רעיונות נהדרים.