מחסן גינה קטן בהתאמה אישית לאחסון אופניים, מכסחת דשא וציוד לגינה

מהו מחסן גינה קטן? מחסן גינה קטן הנו מחסן אשר אחד מממדיו, האורך או הרוחב, קטן. לעתים המחסן רחב ממדים אך בעל גובה נמוך וגם הוא עשוי להיחשב קטן. כשהמקום בתוכו מוגבל, או בגובה או בשטח, והגבלה זו מורגשת כשמכניסים תכולה לתוכו, משמע שמדובר על מחסן גינה קטן. מי הם הצרכנים שמשתמשים בו ובאלו מצבים הוא פשוט מוצר חובה?

חצרות קטנות עם פעילות חקלאית

לעתים, גם כשהחצר קטנה מתבצעת בה פעילות חקלאית. לא בכל מקום המגרש מיועד להיות שדה או מדשאה, אלא בחלק נכבד של המקרים – גינת צמחי נוי וערוגות של ממש. על מנת מתחזק גינה שכזו, יש צורך למקם מחסן גינה קטן. זהו הדגם היחיד שיוכל להשתלב בחצר הקטנה ולא לגרוע מכם משאבי מקום.

בחירה מומלצת של מחסן הגינה

ישנם 2 סוגים של מחסן גינה קטן: מחסן קטן באורכו או ברוחבו לעומת מחסן נמוך בגובהו. במקרים בהם המגבלה של החצר היא מגבלת גודל בלבד, כלומר שטח החצר קטן ומוקף בשטחים ציבוריים או פרטיים אחרים, מומלץ להגביל את מידות האורך והרוחב של המחסן. במידה וישנה גם מגבלת גובה (למשל, מחסן הממוקם במרפסת שמש של דירת בניין, כשלפי ההבנות עם השכנים בקומות מעליכם אין לבחור מחסן גבוה שעלול להסתיר להם את הנוף). אז מומלץ להשקיע באורך וברוחב על פי מידות המרפסת, ואת מידת הגובה לבחור נמוכה.

טיפים להרכבת המחסן הקטן

  • בדקו את הרצפה עליה אתם מבקשים להתקין את המחסן. ודאו שהיא ישרה ויציבה, לא מתנדנדת וראויה להעמדת הריצוף של המחסן.
  • ודאו שאתם משתמשים בחלקים ייעודיים בלבד: לא מוסיפים ברגים ומסמרים ללא הודעה מפורשת בהוראות ההרכבה.
  • ודאו שהתקנתם את כל רכיבי הבטחון והבטיחות בלי לפסוח עליהם. דגש מיוחד: הנצרה של הדלת. בלעדיה, היא עלולה להינזק ברוחות חזקות.

מומלץ לבדוק היטב את כל דגם של מחסן גינה קטן שבכוונתכם לרכוש, לוודא שהוא נוח ומספק את צרכיכם. ודאו זאת בהיותכם בחנות המספקת מחסן גינה קטן וקנו רק את הדגם שאתם בוטחים בו במאת האחוזים ואשר מספק את כל צרכי האחסון שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם