מיגון בפלדה – להרגיש בטוחים במבנה

מיגון קירות בפלדה עושה שימוש בלוחות פלדה ייחודיות שעברו בדיקת מעבדה מחמירה על פי תקנים אמריקאים ואירופאיים. מיגון קירות מאפשר הגנה מפני פגיעה ישירה של קסאמים, גראדים, קטיושות וירי. כל איומי הירי הקיימים יכולים להיפתר באמצעות מיגון קירות מקצועי. חברת ג.ג. מערכות מיגון מאפשרת לכם לישון בשקט בימים ובלילות באמצעות מיגון בלוחות פלדה. לא תצטרכו להיכנס לחרדות מיותרות, לא תצטרכו לחפש פתרונות זמניים כי מיגון קירות בכל מבנה, בכל בית עסק ובכל בית מגורים הוא התשובה הנכונה עבור כל מי שזקוק להגנה. מה שחשוב הוא לבחור באיכות. בחברת ג.ג. מיגון מערכות תקבלו ייעוץ מהרגע הראשון ועד לרגע ההתקנה. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהגנה מיטבית לקירות תקבלו בחברת ג.ג ששמה לעצמה למטרה להגן על חייכם בכל מצב ובכל אמצעי המיגון האיכותיים והכשרים.

 

מיגון קירות בבד נגד הדף – הגנה שלמה על הקירות

טפט בליסטי הוא המגן העיקרי על הקירות שלכם. זהו מוצר שמורכב מחומר שמחק את הקירות הפנימיים והחיצוניים נגד מקרי הדף. קל מאוד להתקין את המוצר והוא אינו בעל משקל כבד, אך מגן בצורה מוחלטת. כשתבחרו במיגון מסוג זה פנו לחברת ג.ג מערכות מיגון שיובילו אתכם לתכנון מדויק, להנדסה ולהתקנה מצוינת של מיגון עמיד ומושלם. אפשר לשלב את המיגון עם החלונות והדלתות, וחשוב לדעת כי מיגון קירות מסוג זה הוא נגד אש.

 

מיגון קירות בבטון – הגנה מלאה מפני איומי קסאמים, גראדים וקטיושות

מיגון קירות בבטון הוא פעולה שמגינה עליכם מפני איומים של קסאמים, גראדים, קטיושות ועוד. חברת ג.ג מערכות מיגון היא ספקית של משרד הביטחון, לוקחת ברצינות את פועלה, מדויקת מאוד בביצוע ומבטיחה הגנה מוחלטת שתאפשר לכם לישון בראש שקט, להתנהל בבית כמו היה המבצר האחרון שלכם. אם אתם זקוקים למיגון קירות בבטון הגעתם למקום הנכון כי ג.ג מערכות מיגון שמה לעצמה למטרה להגן עליכם מפני ירי וכל דבר נוסף. בחרו בג.ג מערכות מיגון ותהיו בטוחים ביום ובלילה.