כשהמשאבה אינה עובדת, המים באסלה נמוכים והמים בברזים יורדים לאט מאד. במצב כזה, בדרך כלל, יאמרו לכם כי נדרשת החלפה. אבל בקבוצת דודי, אתם תזכו לתקן את המשאבה שלכם ולחסוך בעלויות. הכירו את דוד קצב, מומחה למשאבות ביוב, ובעליה של קבוצת דודי. כמנכ"ל, מבין קצב את חשיבות התיקון עבור הלקוח. האחרון, שמוצא את עצמו עם משאבה לא מתפקדת, מעוניין לקבל מענה מידי שיחסוך במחירים ובביורוקרטיה. את זה הוא יוכל למצוא בקלות בקבוצת דודי.

תיקון כל סוגי המשאבות

דוד קצב הנו מומחה לכל סוגי המשאבות, ולכן גם אם משאבת הביוב שלכם נראית אזוטרית, אל חשש: היא ידועה ומוכרת. ברוב הבתים הפרטיים, ישנה משאבה טבולה, משאבה כבדה שטבולה במי הביוב, וזאת לעומת בניינים בהם מתבססים על חדר משאבות מסוגים שונים. במקלטים ובדיקות תת קרקעיות בדרך כלל עובדים עם משאבת סילוקית שמחוברת לביוב הקרוב באמצעות צינורות. דוד קצב הנו מומחה בתיקון עבור משאבות אלה והוא מיישם זאת עבור לקוחותיו.

במקום לקנות משאבה חדשה – תקנו את הישנה

בקבוצת דודי, כל מי שמערכת הביוב שלו מבוססת על משאבה, כולל משאבת סחרור להאטת קצב הזרמת המים, עשוי יהיה לזכות לתיקון. במקרים נדירים ייתכן ותידרשו לרכוש חדשה. אבל, במקרים לא מעטים כלל, הביקור מסתיים בתיקון ובתפקוד מעולה של המשאבה המתוקנת. יישום התיקון נעשה תוך פתיחת קריאה בקבוצת דודי. הנציגים יגיעו במועד שנקבע ויבצעו את התיקון.

תמיכה בכל שירותי המים והביוב

הקמת מאגרי מי שתייה בבניינים ותחזוקתם, תיקון לצנרת, שאיבת ביובית בעת סתימה, ועוד. דוד קצב וקבוצת דודי מספקים תמיכה מקצועית בכל בעיות המים והביוב במבנים ובמקומות ציבוריים של מוסדות ומועצות.