נסעתם באזור יבנה ופתאום נתקע הרכב, מה תעשו?

נתקעתם עם הרכב באמצע הדרך? לא נורא, תמיד יש מי שיבוא לחלץ אתכם לא משנה הכין תהיו. אחד הדברים היותר שכיחים, מהם הרכב מפסיק לעבוד הוא כמובן חוסר יעילותו של המצבר הרכב. כאשר זה המצב, מגוון פתרונות קיימים עבורכם.

נסעתם באזור יבנה ופתאום נתקע הרכב, מה תעשו? |

אם הרכב לא מניע לכם, כנראה שישנה בעיה. איך תזהו את הבעיה? אחד הדרכים לדעת מהי, היא להבחין ברעשים הנשמעים מהרכב בעת ההנעה שלו. כאשר תדברו עם אחד מהמחלצים, ספרו לו על סגנון הרעש היוצא מרכביכם בעת ההנעה שלו והא ישר יידע על אופן הבעיה, ואם הבעיה היא מצבר יתכן והוא יוכל להמליץ לכם על החלפת מצבר ביבנה

מדוע מצבר מתרוקן אם לא עושים שימוש ברכב? |

את המצבר יש לבדוק לפחות פעם או פעמיים בשנה. מצבר הרכב אמור להיות במצב של פעולה תמידית, על מנת לשמור על כוחו כדי שיספק כוח חשמלי בהנעת הרכב וכן לשלל מערכותיו. כדי שהמצבר יתפקד היטב, צריך הוא להיות בשימוש לפחות פעם בשבוע.

ישנם בעלי רכבים, שכאשר הם עוזבים את הארץ, משאירים את רכבם בשדה התעופה לתקופה לא קטנה ומצבר תופס לו אבק, קורוזיה והתיישנות טבעית. בחזרה מחו"ל, מסתבר להם שרכבם אינו מניע. גם כאן, תמיד יש מי שיתקן.

נתקעתם בלי מצבר, מה עושים? |

אם נתקעתם עם רכבכם בלי מצבר, עדיין אל תאמרו נואש, שכן קיימות חברות רבות ברשת, המציעות את שירותם לכל בעיה שלא תהיה, ובעיקר עבור מי שנתקע עם רכבו באמצע הדרך. חברות אלו יגיעו עד אליכם עם חלקים החסרים לכם ברכב ויחליפו או יתקנו את הנזק במקום.

שירותי חילוץ אלו ישמחו לעזור לכם בכל מה שתרצו ואם במקרה מצבר האוטו שלכם הפסיק לעבוד, שירותי החילוץ ידאגו לכם להגיע ולהחליף לכם מצבר עד הבית למצבר חדש ויתקינו עבורכם גם בעיות אחרות. שירות זה מוצע לכל חלקי הארץ ותצטרכו להתקשר לאחד מהר כדי לבדוק זמינות ומיקום גאוגרפי לפי בקשתכם.

בכלל, כדאי לרכוש מצבר חדש. העובדה שהמצבר ניתן עם אחריות ומסוגל להחזיק 4 שנים לפחות, תחסוך לכם זמן, בעיות וכאבי ראש מיותרים ולא תצטרכו כל שנה להחליפו לחדש. 

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שלט מחזיר אור יציאה

שלט מחזיר אור יציאה

היום ניתן למצוא בכל בית עסק, בכל קופת חולים, בכל חברה ובכל מקום ציבורי- שלט מחזיר אור יציאה. מדובר על שלט חובה, היות והוא מאפשר

קרא עוד »
דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים צריך להיות מתאים וברמה איכותית כדי להנות מהדבקה יעילה לספרים שלכם למשך שנים רבות. אז איזה דבק מתאים לכריכת ספרים ומדוע חשוב

קרא עוד »