רהיטים זה עניין יקר. כמה כסף יעלה לנו ארון חדש, פינת אוכל או מזנון מעוצב? אפשר לומר כי צריך להכין הרבה כסף כדי לשלם על רהיטים טובים. אבל זה לא חייב להיות כך. בעידן בו רשתות לואו קוסט מציפות את המשק הישראלי והעולמי בתחומים השונים, יש גם בתחום הריהוט אלטרנטיבות זולות יותר. מדובר על רשתות שיווק אשר מציעות רהיטים עכשוויים בהרכבה עצמית.

מה פירוש הרכבה עצמית?

אם בעבר כל רכישה של רהיט הייתה מלווה גם בשירות של הובלה והרכבה בבית הלקוח על ידי אנשי מקצוע כמו מובילים ונגרים, הרי כיום ניתן לבצע רכישה מסוג אחר. קניית רהיט בחנות רהיטים בה ניתן לרכוש את הרהיט ולשנע אותו באופן עצמי. כמו כן הרכבת הרהיט בבית הלקוח תיעשה בצורה עצמית! באופן זה ניתן להוזיל את עלויות הרכישה ולחסוך את דמי ההרכבה שמשפיעים כמובן על העלות של הרהיט אותו רכשתם.

האם זה כדאי?

לקוחות רבים תוהים האם שיטת קניה זו כדאית. האם מומלץ לרכוש רהיטים בהרכבה עצמית? התשובה היא תלוי. לא כל אחד מסוגל להרכיב בעצמו רהיט ולהציב אותו כנדרש בביתו. כדי להצליח בכך חשוב שיהיה כשרון ברמה מסוימת והבנה טכנית במידת מה. רק כך ניתן להצליח להרכיב את הרהיט על מכונו באופן הנדרש. כמו כן חשוב לקחת בחשבון את הזמן שהרכבת הרהיט תדרוש מכם. ככלות הכול אינכם אנשי מקצוע ולא כל יום אתם מרכיבים רהיטים, מסתבר כי העניין ייקח לכם זמן ויהיה עליכם לעיין בהוראות ההרכבה כדי לעשות את העבודה כמו שצריך.

מה חשוב לבדוק לפני הרכישה?

אם הנכם רוכשים רהיט בהרכבה עצמית חשוב מאוד לשים לב לכך שאתם רוכשים רהיט אשר מתאים להרכבה בשיטה זו. הרהיט צריך להיות קל להרכבה כדי שתוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם. כמו כן עליו להכיל את כל החלקים הנחוצים כמו ברגים, אומים וכדומה. בנוסף צריך מוצר כזה להכיל דף הוראות ובו הסבר על הרכבה נכונה של הרהיט במהירות וביעילות.

אולי יעניין אותך גם מתלה בגדים עומד