בבואכם לבחור חברה עבור פינוי דירות הנכם ניצבים מול קבלת החלטה לא פשוטה. אתם לא מכירים את החברות שמציעות שירות בתחום, טרם התנסיתם עם אחת מהן, ולכן הבחירה עשויה להיות  אבל יש כמה דברים חשובים שיוכלו להועיל לכם בקבלת ההחלטה. בואו וקראו על כך.

מה יוכל להועיל בקבלת ההחלטה?

  1. זכרו שלפני הכול עליכם להיות בטוחים כי מדובר על חברה אמינה. חברה אשר כל אנשיה רואים את המטרה מול עיניהם וחותרים לספק לכם מענה מושלם. האמינות של החברה מאפשרת לכם להיות רגועים לכל אורך התהליך. שימו לב – הצוות עתיד להסתובב בתוך הבית, להתעסק עם התכולה שלכם ולבצע פעולות לא מעטות בטריטוריה הפרטית שלכם. רק אם אתם סומכים עליהם תוכלו לאפשר להם לבצע את העבודה. בררו לפני הכול על האמינות ועל היושרה של הצוות המקצועי.
  2. כדאי מאוד לקבל המלצה ממכר או ידיד שלכם. שוחחו עם מכרים או ידידים אשר נעזרו בתקופה האחרונה עם חברת פינוי דירות. כאשר תשמעו על חברה טובה אשר הצליחה להשביע את רצון הלקוח, כאשר תקבלו מושג באשר לרמת העבודה ולשביעות הרצון של הלקוח תוכלו לדעת איזו חברה תוכל לספק לכם את השירות.
  3. מומלץ מאוד לנהל שיחת תיאום ציפיות עם נציג החברה. אתם מספרים על הדירה ועל התכולה, על המטרה ועל אופן העבודה הרצוי לכם. כמו כן אתם מציינים אלו נקודות חשובות לכם וכיצד אתם רוצים שהעבודה תתנהל. כמו כן עליכם להאזין להצעה של החברה ולשמוע את צורת ההתנהלות שלהם במהלך העבודה.
  4. עניין המחיר שתשלמו תמורת העבודה הוא עניין בעל משמעות רבה. נכון, מדובר על עבודה מורכבת ועל מלאכה מתישה. אבל אין סיבה שתשלמו סכום מופרז מכל סיבה שלא תהיה. חשוב כי תקבלו הצעות מחיר בהתאם לכמות העבודה ומצב הבית. כאשר אתם צריכים לבחון את המחיר המוצע ולהחליט האם הוא מתאים לכם ואתם אכן מוכנים לשלם את הסכום הנקוב עבור קבלת השירות. שימו לב שעבור עבודה מקצועית ושירות מושלם שווה לשלם את המחיר.