לא יהיה זה סוד לומר כי אחד הנושאים החשובים ביותר בתכנון משרד הוא הריהוט שלו. ריהוט משרדי הוא תשתית חשובה וקריטית להצלחת העבודה במשרד. מה אתם באמת צריכים לדעת על מנת להבטיח הסדרת ריהוט משרדי איכותי באמת? מה מומלץ לעשות כדי ליהנות מתשתית ריהוט חסרת פשרות הן בעיצוב והן בפונקציות? במאמר זה אנו מספקים ממש את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא בחירת ריהוט משרדי.

סוגי שולחנות ודלפקים

במשרדים בדרך כלל נבדיל בין 4 סוגי שולחנות: דלפק (קבלת קהל), מנהלים ועובדים, מזכירויות וישיבות. בעוד שולחן קבלת קהל (דלפק) יהיה מוגבה, האדם הניצב מאחוריו עומד באופן ייצוגי והוא ישמש לביקורים קצרי טווח של אורחים שמוזמנים לפנים המשרד, יתר השולחנות צפויים לשמש את המבקר לאורך זמן. שולחנות עובדים ומנהלים הם שולחנות בהם נוצרות פגישות רבות של עובדים ואורחים ממחלקות ומקורות שונים, וכמוהם גם שולחנות חדרי ישיבות שידועים כגדולים יותר פיזית אך משמשים לאותה מטרה: אירוח וכינון מפגשים.

סוגי כסאות ופתרונות ישיבה

בפינות המתנה יידרש ריהוט משרדי מעוצב, כמו ספות וכורסאות ישיבה מרופדים, רכים ונעימים למגע מעור או מבד. בפינה זו מומלץ לצרף מספר כסאות עץ, מתכת או פלסטיק, העיקר שיהיו עליהם ריפודים, והן יפוזרו בחדרים לשם קליטת אורחים וירוכזו גם בפינת ההמתנה לצד הספות וכורסאות היוקרה שהקצאתם לאורחים שלכם. כמובן שמה שנשאר הוא לרכוש כסאות למנהלים ועובדי הקבע, וכשזה מגיע לפתרונות ישיבה שכאלה אתם תצטרכו רהיט עליו יושבים באופן ממושך, לעתים מספר רב ביותר של שעות. לכן,, מאד מומלץ לרכוש כסא על 5 גלגלים לעבודה משרדית, אורטופדית וארגונומית. כסא זה אולי ישמש אתכם בתחומים רבים בעתיד.

סוגי פתרונות אחסון

בתחום האחסון ניתן להסדיר שידות עבודה, ארונות, התקנים סגורים לביצוע תיוקם ובכך אפשר לממש ארכיון לא דיגיטלי, ועוד. לפתרונות האחסון חשיבות ראשונה במעלה והם משמשים גם בחדרי אחסון ולוגיסטיקה. מאד חשוב לרכוש פתרונות אחסון המתאימים לתכולה שאתם מבקשים לאפסן על מנת שלא למצוא את עצמכם עם חוסר התאמה. חוסר ההתאמה עשוי להיות ברמת ההתקן או ברמה הבטיחותית במשרד כולו ועל מנת להימנע מכך יש לבדוק טוב טוב מה אתם קונים ולרכוש אך ורק פתרונות אחסון מושלמים עבורכם.

דרישות מפריטי ריהוט משרדי

שנות אחריות מרובות, חומרי ייצור איכותיים, ייצור קפדני כולל עמידה בתקנים מערביים קשיחים, בטיחות, עמידה בכל הכללים לייצור רהיטים בעל המודרנית. בכך, תוכלו להבטיח ריהוט משרדי איכותי באמת, כזה שלא רק שלא תרצו להיפרד ממנו, הוא ישמש אתכם בהתאם למה שאתם צריכים ולא תבינו איך הסתדרתם עד כה בלעדיו. ריהוט משרדי מומלץ לרכוש במקום בו מוכרים ריהוט משרדי ולא שום ריהוט מסוג אחר על מנת לזכות את עצמכם בתוצאות הטובות ביותר בענף הריהוט בכל תחום ותחום ולהבטיח עמידות, נוחות ואיכות בשימוש במוצרים.