רוצים לרכוש תכשיט מרהיב באתר http://www.mjm.co.il? מעוניינים לדעת יותר על תכשיטים ויהלומים? הנה 10 עובדות מדהימות על תכשיטים:

היסטוריה – תכשיטים נראו כבר בתקופות מצריים העתיקה ותקופות התנ"ך בהן מוזכרים רגעים של הכתרה או הענקת תכשיטים שנודעו בשם "עדיים". את התכשיטים היו עונדים על מלכים ונסיכות.

סוגים – כיום ישנם מגוון סוגי זהב כמו זהב צהוב, זהב לבן, זהב כתום ועוד. סוגים אלה מורכבים מסגסוגות של מתכות שצורפו יחדיו למקשה אחת  יקרה.

מחיר הזהב – בין אם מדובר בזהה לבן, צהוב או כתום, מחירי הזהב משתנים כל הזמן וזאת בהתאם לשווקים ולמחירים לצרכן. כדי לבדוק את מחיר הזהב, רצוי להכנס אל מחשבונים שיסייעו לכם להבין במשקלים ומחירים.

יהלומים – יהלומים הם מחצב נדיר שקשה מאד למצוא, לכן הם כה יקרים. ערך היהלום נקבע על פי שקיפותו, צבעו ושלמות פאותיו.

ערך שעולה ועולה – תכשיטים הם מוצר שערכו עולה ועולה עם השנים, לכן רבים מעניקים נדוניה בעת חתונה שכוללת מגוון תכשיטי זהב ויהלומים, או מעבירים תכשיטים בירושה למען בטחון כלכלי.

אירועים – תכשיטים מוענקים בעיקר באירועים משמחים כמו בעת אירוסין, בעת חתונה וטקס הנישואין, כמו גם במקרים של הולדת ילדה או ילד, בבר או בת מצווה. התכשיטים משמשים מזכרת נפלאה.

עיצובים – כיום וגם בעבר היו תכשיטים אלמנט שיש לעצבו ולהתאימו למגוון סוגי האוכלוסייה. בשל רשתות וחנויות שונות שהוקמו העולם, ניתן למצוא מגוון עיצובים של טבעות אירוסים, טבעות נישואין, נזרים, שרשראות ושלל תכשיטים יפים.

רשתות וחנויות – תכשיטים בעבר היה ניתן לרכוש רק בחנויות בנמצאות בקרן הרחוב. כיום ישנן מגוון רשתות המציעות תכשיטים מוזלים, כמו גם שניתן לבחור תכשיט בחנויות מקוונות.

תעודה גמולוגיות – בזמן רכישת יהלומים יש לוודא כי אתם מקבלים עם היהלום תעודה גמולוגית. תעודה זאת תעיד על אותנטיות היהלום ותפרט את איכותו.

מסחרבזהב ויהלומים סוחרים בכל העולם, תוך שלעיתים ישנו סחר שפוגע בבני אדם. לכן יש תמיד לוודא כי היהלומים אינם "יהלומי דם" אלא כאלה שנוצרו בתהליכים הומניטאריים.