טיול שנתי לאילת הוא לכל הדעות הטיול השווה ביותר. הטיול שהתלמידים ממתינים לו בקוצר רוח ורוצים כבר למצוא את עצמם בלב החוויה המיוחדת הזו. כן, אילת היא לכל הדעות עיר תיירות מועדף ופופולארי במיוחד, לא לחינם העיר מצליחה למשוך אליה תיירים ישראלים לצד מטיילים ממדינות רבות ברחבי העולם. בואו וקבלו עשרה רעיונות מוצלחים לאתרים שווים שמשום מה המורים לא חשבו עליהם עד היום.

רעיונות לטיול באילת

  1. מתחם אתגרי – באילת קיים מתחם אטרקציות מתקדם שמציע למטיילים שפע של חוויות ואינספור אטרקציות מלהיבות. ביקור במתחם אטרקציות הוא רעיון נהדר שמאתגר את כל המטיילים ומזרים אדרנלין.
  2. טרקטורונים – אין כמו טיול טרקטורונים מאתגר שיכיר בפניכם את מבואותיה המדבריים של העיר. מסע מאתגר וחוויתי במיוחד.
  3. חדר בריחה – אמנם חדרי בריחה יש בכל עיר כמעט, אבל אם אתם באילת ורוצים לגוון את הטיול עם חוויות מסוגים שונים חדר בריחה זו חוויה מומלצת ונעימה שעשויה להקפיץ את הטיול שלכם.
  4. שמורת טבע חוף האלמוגים – ניתן להגיע לשמורת הטבע בחוף האלמוגים. כאן ניתן להכיר את חיי הים ולעקוב אחר תהליכים מופלאים שמתרחשים רק כאן.
  5. מצפה תת ימי – בואו וראו מקרוב את המתרחש מתחת לפני הים. את הצמחים המיוחדים ואת בעלי החיים בסביבה הטבעית והמופלאה שלהם.
  6. החלקה – החלקה על קרח זו אחת החוויות המיוחדות והאהובות ביותר. פעילות שדורשת מיומנות ויכולות פיסיות, והיא מספקת לנו המון הנאה.
  7. שיט – בחופי אילת ניתן לצאת לשיט מהנה. כלי שיט שונים עומדים לרשות המטיילים ומאפשרים להם ליהנות מחוויה מיוחדת בין גלי הים. ניתן לבחור מסלולם באורכים שונים וכלי שיט מגוונים. כך שכל מטייל יכול למצוא את השיט האהוב עליו.
  8. צלילה – צלילה מתאימה לצוללים מנוסים וגם למי שרוצה להכיר מעט את התחום. במקום ניתן לשכור את הציוד הנדרש וכן לקבל הדרכה מתאימה. אין ספק שצלילה למעמקי הים מכניסה אתכם לחוויה נפלאה במיוחד.
  9. הגן הבוטני – בואו וטיילו בגן הבוטני והכירו את הצמחים הרבים והמיוחדים שגדלים כאן.
  10. שנירקול – לשנרקל? בואו לאילת וחוו את זה הכי טוב שאפשר

קראו עוד על: אטרקציות לילדים באילת.