המאמר באדיבות http://www.fastsigns.co.il

גם בעידן בו יש לכל אחד פלאפון עם וייז, עדיין אנחנו צריכים לספק ללקוחות שלנו ולכל מי שרוצה להגיע אלינו, אמצעים שונים בשביל שיהיה ניתן לראות את העסק שלנו בצורה פשוטה וברורה. לשם כך בדיוק, אנחנו צריכים להתקין שלטים במקומות נכונים, לשם כך בדיוק אנחנו צריכים לדעת להכווין את הלקוחות וכל אחד אחר, כיצד להגיע אלינו בצורה נכונה.

במאמר זה אנחנו נציג 5 דרכים כיצד אנחנו יכולים לעזור ללקוחות ולעוברי אורח למצוא את העסק שלנו בצורה פשוטה. לפני כן חשוב רק להדגיש, אנחנו לא יכולים להסתפק רק בשלטים ברורים ורהוטים, אלא אנחנו צריכים גם להשתמש באינפורמציה נכונה ומדויקת, אנחנו צריכים לדאוג שפרטי התקשרות שלנו מופיעים בכל מקום, ומן הסתם אנחנו צריכים גם לפרסם את הכתובת שלנו בכל מקום בו אנחנו עושים פרסום, בין אם זה אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, פרסומות בטלוויזיה וברדיו וכן על שלטי חוצות.

הנה 5 דרכים כיצד אפשר למצוא את העסק שלנו בצורה פשוטה ונכונה:

ראשית, אנחנו צריכים להציג שלטים כבר בכניסה לאזור, גם אם מדובר במרחק של קילומטרים, אנחנו יכולים להציב שלט ברור, שמסביר איך להגיע ומה המרחק אלינו.

שנית, אנחנו יכולים להשתמש בשלטים חיצוניים ברחוב או בדרך של העסק. לא להסתפק רק בשלטים הראשונים, אלא ממש להוביל את כל מי שרוצה להגיע אלינו, עד אלינו.

שלישית, אנחנו צריכים לספק שלטים ליד העסק, שיהיה ברור איפה אנחנו נמצאים. חשוב שאנחנו נדגיש גם את הקומה וכן את הטלפון במקרה שיש צורך להתקשר.

ארבע, מחוץ לעסק עצמו אנחנו צריכים להציב שלטים, מן הסתם. על השלט צריך להופיע כל המידע עלינו, כך שיהיה אפשר ליצור איתנו קשר בצורה ברורה ונוחה.

חמש, חשוב שהשלטים יהיו מוארים בלילה, ברורים, גלויים לעין, שכל אחד יוכל לקרוא אותם. יהיה נכון מצידנו גם לרשום את הפרטים לא רק בעברית אלא גם באנגלית ואולי אפילו בערבית. ככל שנספק יותר מדי, יהיה קל יותר להגיע אלינו. וזו הדרך הטובה להכווין את הקהל לעסק שלנו.