המאמר באדיבות רומיקס

ארון הוא רהיט שימושי ויומיומי שמהווה חלק בלתי נפרד מכל חדר בבית. וככזה חשוב לנו לבחור אותו בשימת לב רבה, כדי שהוא יוכל לענות על הצורך שלנו ולשמש אותנו בנוחות מקסימלית. כי כאשר הארון נבחר בתבונה הוא ממלא היטב את תפקידו, ובהחלט מקל עלינו את החיים. לא כל קורה כאשר הארון אינו אידיאלי עבורנו, ואנחנו מגלים שאנו משרתים אותו יתר על המידה.

כך תבחרו את הארון שלכם

  1. המיקום והמידות – הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק אלו הנתונים שקיימים בחדר בו אמור הארון לעמוד. כל אחד מאתנו נחשף לחדר שלא תוכנן היטב. חדר בו ניצב ארון גדול או קטן מידי, בשטח שלא מתאים עבורו. אין ספק שהדבר הזה מקלקל את החדר ומונע מאתנו להפיק ממנו את המרב. לכן לפני הכול אנחנו חייבים למדוד ולהחליט על תכנון החדר, רק לאחר מכן להמשיך הלאה ברכישה.
  2. סוגי ארונות – קיימים כיום מגוון סוגי ארונות. אלו נועדו לענות על צרכים שונים, ולאפשר פתרונות אחסון נאותים במגוון חללים. כך לדוגמה ניתן להבחין בארון הזזה, ארון שמאפשר לנו אחסון בלי לבזבז שטח על דלתות שנפתחות ונסגרות. כדאי להכיר אופציות קיימות כדי להבין מה נכון לכם ומה יכול לענות על הצורך הנוכחי שלכם.
  3. חלוקה פנימית – החלוקה הפנימית של הארון הינה נושא מהותי מאוד. שכן תכנון נכון בחלק הפנימי של הארון מאפשר לנו לנצל אותו בצורה טובה יותר. כך נוכל גם לארגן את החפצים בתוכו ולשמור על סדר בלי טרחה מרובה. ניתן לשלב מגרות לפי הצורך, לקבוע מדפים במידות הרצויות, וכן אזורי תלייה על קולבים.
  4. מראה הארון – איך נראה הארון? הארון הוא חלק מרהיטי החדר, וככזה הוא אמור להתאים להם ולהשתלב עם הנעשה בחדר. נבחר צבע זהה או משלים וכן חומר גלם שמתאים במראה שלו לסגנון החדר מבחינה עיצובית. כך התוצאה תהיה נאה והמראה מושלם.
  5. עלויות – בתחום הארונות מעוצבים ניתן לגלות פערי מחירים כמעט הזויים. כאשר כל מרכיב משפיע על המחיר הסופי. הגדירו תקציב וצאו לדרך…