לצד החופה המרגשת והריקודים האנרגטיים, בהרבה חתונות נדרשות גם פעילויות לילדים. אם בין המוזמנים נמצאים די הרבה ילדים או בני נוער, לא רצוי שהם ישתעממו. כשהילדים עסוקים, כל המבוגרים נהנים ומרוצים. איך עושים את זה? קבלו 5 פעילויות לחתונה מומלצות עבור ילדים.

 

חווית משחקים ווירטואליים

איזה ילד לא אוהב בימינו משחקים ווירטואליים. לחתונות, אפשר להזמין עבור הילדים שמגיעים חוויה משודרגת של משחקים ווירטואליים או עמדות משחק אלקטרוניות. עמדות של מכוניות מרוץ, קונסולות משחק הכי מתקדמות והמון אפשרויות נוספות (כגון מציאות ווירטואלית).

 

שולחנות משחק מגניבים

עוד פעילות שילדים אוהבים (ולמען האמת, גם לא מעט מבוגרים) לוקחת את ענפי הספורט והופכת אותן למשחקים מלאי כיף על שולחנות מקצועיים. שולחנות משחק מגניבים מאפשרים לילדים לשחק בכדורגל, בכדורסל, בהוקי אוויר ובעוד אפשרויות רבות נוספות. אם החתונה מתקיימת במקום פתוח, אפשר גם להציב אפשרויות נוספות כגון שולחנות פינג פונג ועוד.

 

מתקנים מתנפחים לקטנים

כאשר לחתונה מוזמנים הורים שלהם ילדים קטנים יחסית, כדאי לדאוג גם להם עבור תעסוקה שמתאימה לגילאים אלה. מתקנים מתנפחים, בטיחותיים ושווים, יכולים להעסיק את החבר'ה הצעירים. מפעילי המתקנים הללו משגיחים שהילדים ישמרו על הסדר וכולם ישחקו בבטיחות מלאה.

 

עמדות כיבוד מתוק לילדים

נכון שבחתונה מגישים אוכל והרבה, אבל אפשר להפוך כיבוד מיוחד לפעילות בפני עצמה. פשוט מציבים בחתונה עמדות עם כיבוד מתוק במיוחד לילדים. עצם השיטוט בין עמדות מתוקות והדיילים או הדיילות שמחלקים מן המתוק המתוק הזה, מעבירים את הזמן בכיף, בהנאה ועם המון חיוכים ומצב רוח טוב.

 

פינות סלפי שובבות

שמתם לב עד כמה הילדים היום אוהבים להצטלם? פעילות של סלפי יכולה להפוך לחגיגה. במקום המיועד לכך מעמידים עמדה מיוחדת או ראי גדול, עם אביזרים או בלעדיהם ונותנים להם לחגוג עם צילומים מפתיעים או משעשעים.

 

למידע נוסף הכנסו עכשיו לאתר של חברת בום אטרקציות.