הורים מאוד אוהבים לרכוש מתנות שמסייעות גם למשחק מהנה וגם לפיתוח הילדים בכל שלב ושלב, מצעצועים לתינוקות ועד לגיל בוגר יותר. רכישה של מתנות אשר עשויות מעץ מכילות עולם שלם של משחק עם צעצועים שמהם ילדים נהנו פעם ונהנים עד עכשיו.

לוח מנעולים

היכולת המוטורית העדינה היא דבר שחשוב לפתח בגיל מוקדם כדי שתתאים לדרישות בגיל יותר מאוחר. כך פתיחה של מנעולים שמסודרים ברעיו מסוים הופכת למשחק מעניין עם מטרה ברורה.

פאזל עץ נושאים שונים שטוח

התאמה בין צורות והיכרות עם עולם שלם לפי תחום מסוים, כמו ירקות, צורות, כלי תחבורה נעשית באופן מוצלח בגילאי פעוטות עם משחק נעים עם מבוגר או לבד.

משחקים באוכל

למה לא לשחק באוכל? משחק באוכל היא פעולה שכיף מאוד לעשות ביחד או לבד. ערכה של בישול או אפילו מטבח שלם הם דבר שכל בן או בת ישמחו לקבל בתור מתנה ואיתם להעביר שעות במשחק דמיוני של מה ה הכינו לארוחה.

כלי נגינה מעץ

פיתוח יכולת הנגינה וההיכרות עם עולם המוסיקה היא דבר מאוד חשוב לכל ילד, בכל גיל שהוא נמצא. פסנתר או חלילית, זו כבר בחירה של כל הורה עבור ילדיו.

ארגז כלים מעץ

ילדים תמיד אוהבים לשחק במשחקים של תיקון ובניה ואין דבר כמו סט שעשוי ארגז עץ דומה לארגז של פועל ובו יש את כל הכלים שלהם הוא זקוק, החל מפטיש ועד למברג. התכוננו לתיקון ושדרוג של כל הבית בכל פעם בה הערכה הזו נמצאת ביד.

פאזל קוביות

פאזלים הם דבר נהדר שאיתו הילדים לומדים לחבר דברים דומים יחדיו. כשאר זהו פאזל שאינו שטוח אלא מגיע בצורה של קוביות ההנאה היא יותר גדולה ומאפשרת בחינה של שטח רב פאות ולא כזה שמגיע בצורה שטוחה בלבד.

כלי תחבורה

אין ילד שלא אוהב כלי תחבורה. זה תחום שאליו ילדים רבים מתחברים באופן טבעי, ורכישה של משחק עץ בצורה של משאית או טרקטור תביא אל שעות רבות של משחק מלא בהנאה.

מגדל קוביות

אין ילד שלא אוהב לבנות מגדל עם קוביות. קוביות עשויות מעץ מבטיחות משחק מהנה שלא נשבר בקלות רבה.