על מנת לחזק את המורל של הצוות במטרה להניע תהליכים בעבודה, גיבוש בין הצוותים ולהראות הערכה לעובדים שבמשך כל השנה עובדים קשה בשבילכם, נוצרו יום כיף או יום גיבוש במילים אחרות.

חשיבותו של יום כיף

מנהלים רבים מבינים את החשיבות הרבה של יום כיף ביום כיף העובדים יכולים להכיר טוב יותר את עמיתהם לצוות, הם יכולים לקחת הפסקה מהמונוטוניות של יום העבודה ולצאת קצת מהשגרה.מחקרים רבים מראים שכאשר העובדים מאושרים, ארגונים משגשגים. באופן ספציפי, עובדים מרוצים הם פרודוקטיביים, מצליחים ונאמנים יותר מעובדים לא מרוצים. שלא לדבר על, עובדים מרוצים הם עובדים שפחות לחוצים ולוקחים פחות ימי מחלה מעמיתיהם האומללים לעבודה.

ללא קשר מאין אתם באים, מאיזו עיר או מדינה, אף אחד לא חסין מפני נפילה לשגרת עבודה, תחושת לחץ או מתן עדיפות לעבודה על פני מערכות יחסים או משפחה. מעטים האנשים שיודעים למתן בין החיים האישים שלהם לקריירה שלהם. בדרך כלל הכף מוטה לאחד הצדדים בעוד ישנם אנשים מעטים שיודעים לאזן ביניהם.

יום כיף בעבודה הוא הזדמנות מצוינת להחדיר כיף למקום העבודה שלכם, להתחבר מחדש לעמיתים לעבודה, לטפח מערכות יחסים חדשות עם חברי הצוות, להירגע ולהיטען מחדש, ומעל הכל, ליהנות! אם אתם עדיין מודאגים לצאת ליום כיף במסגרת העבודה מביישנות או שאתם מפחדים שביום למחרת תחכה לכם יותר עבודה. כדאי לכן לדעת בימי כיף צצים הרבה פעמים רעיונות, השראות וקשרים חדשים נוצרים.

אנחנו מתמחים באירועי חברה וגיבוש! היכנסו לאתר של tlvshow עוד היום >>>

מה אפשר לעשות ביום כיף?

אם החלטתם לבסוף לצאת ליום כיף עם העבודה, להלן כמה רעיונות:

תהנו!