הדברים שלא מגלים לנו בהשקעה בבורסה עם אריה גולדין

אנשים רבים חולמים להגיע לעצמאות כלכלית. הללו שואפים להצליח לייצר הכנסה פסיבית אשר תסייע להם לכנוס הון ולייצב את המעמד הכלכלי שלהם. אבל יש כמה דברים חשובים שלא תמיד מגלים לנו אותם בזמן. מדובר על מידע חשוב ובעל משמעות רבה באשר לקבלת ההחלטות שלנו, ראו בלינק. בואו ונבין את מה שחשוב לכל אחד להבין, לפני שהוא מתחיל את דרכו בהשקעות בבורסה.

מה שלא מגלים לנו

  • השקעה בבורסה אינה מתאימה לכל אחד. כדי להצליח בתחום ההשקעות בבורסה צריך המשקיע להיות בעל יכולות מסוימות וכישורים מתאימים. רק כך הוא יוכל לבצע פעולות חכמות ולנהל את תיק ההשקעות שלו כמו אריה גולדין ויתר המקצוענים בתחום.
  • אדם שמשלם ריביות בגין מינוס בבנק או שימוש באשראי, לא מומלץ שישקיע כספים בשוק ההון. וזאת מכיוון שבמצב כזה חשוב לייעד כל שקל של הכנסה למילוי הבורות שנוצרו בעבר בגין טעויות פיננסיות. מסתבר כי הריביות שאדם משלם בגין החובות שלו גבוהות יותר מההכנסות שהוא יוכל להרוויח בהשקעות בבורסה.
  • חשוב מאוד להיוועץ עם איש מקצוע בתחום השקעות בבורסה. אריה גולדין ואנשי מקצוע נוספים מספקים שירות של ייעוץ והכוונה ראשונית לפני שמתחילים להשקיע בבורסה. ייעוץ מקצועי והכוונה מקנים למשקיע את היכולת הבסיסית להתחיל לסחור בבורסה, כך שהוא ירכוש את הכלים ויפתח את המיומנות הנדרשת להצלחה בתחום.
  • כדי להשקיע בבורסה צריך לפני הכול לסגל לעצמנו תרבות צריכה חסכנית. אמנם בימינו יש כל כך הרבה אפשרויות להוציא את הכסף, אבל מי שרוצה להשקיע ולהרוויח מכך חייב לחסוך ולשים סכומי כסף בצד. את הכספים הללו הוא יוכל להשקיע ולהניב מהם תשואה משמעותית בבורסה.
  • חשוב מאוד לרכוש את כל הידע הנחוץ לפני שמתחילים לסחור בבורסה. אי אפשר להתנסות בניחושים ובניסיונות סרק. בצורה כזו ניתן להפסיד כספים ולנחול כישלונות בזה אחר זה. לאחר למידה יסודית ופיתוח המיומנות אפשר להתחיל לסחור בזהירות ובסכומי כסף קטנים. בהדרגה ניתן להעלות את הסכומים ולעקוב אחר התוצאות של הפעולות. כי הצלחה אינה מופיעה ביום אחד. היא נרכשת בהדרגה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הפיכת חדר לממ"ד

הפיכת חדר לממ"ד

מרחב מוגן דירתי (ממ"ד), הוכיח לא אחת כי הוא מציל חיים תרתי משמע. לנוכח המציאות הביטחונית הקיימת במדינת ישראל, החל משנת 1992 חוקק חוק שמחייב

קרא עוד »