אם אתם מחפשים תחום בו תוכלו לעבוד, לבנות קרירה מצליחה ואף תחום בו ניתן לגעת באבק הכוכבים – חשוב שתדעו כי כיום גוברת המגמה של לימודי קריינות.

אם לא פעם שמעתם קול ברור ונעים של גבר או אישה בתשדירי רדיו, טלוויזיה, באינטרנט ובשאר ערוצים ופלטפורמות – הרי ששמעתם קולות של אנשי מקצוע שלמדו כיצד לקריין נכון.

אבל מה כולל קורס קריינות?

קורס זה מאפשר פיתוח הקול, שינוי מנעדים, עיצוב וקביעת גוון קול ייחודי המתאים לקריינים. את הקורס יכולים לעבור אנשים שיש להם קול טוב ברור ונעים, אך גם כאלה שיש להם מוטיבציה ורוצים לעסוק בתחום הקריינות בהווה ובעתיד.

קורסים מקצועיים כוללים לימוד מגוון תחומים, כמו: קריינות רדיו, בקורס לומדים את הדרך להגיש חדשות, כיצד מנחים ומגישים תכניות, כיצד מקריינות עבור פרסומות, קטעי וידאו, פרסומות באינטרנט ועוד.

מה הן אפשרויות התעסוקה לאחר קורס מסוג זה?

מי שישתלב בקורס קריינות ויסיים את הלימודים בהצלחה: יוכל להשתלב במגוון תחומי תעסוקה כמו בקריינות עבור רדיו וטלוויזיה בהם אפשר להיות חלק מיצירת פרסומות, תכניות או כל תחום אחר.

עוד יוכלו תלמידי קריינות להשתלב בקטעי וידאו לעסקים – תחום שהולך וצובר תאוצה והופך לפופולארי במיוחד. ישנם בעלי עסקים כמו גם משרדי פרסום שיווק וקידום אשר מעסיקים קריינים כדי לקריין סרטי תדמית.

עוד ישנו צורך בקולות טובים עבור חברות גדולות הזקוקות להסברים עבור לקוחות ושאר תחומים בהם אפשר לעבוד. ניתן לעסוק גם בקריינות למרכזיות, עבור אפליקציות ניווט, ושאר טכנולוגיות מתקדמות אשר פועלות באמצעות הסבר אנושי של תהליכים.

כיצד מוצאים את הקורס הנכון?

במידה והחלטתם ללמוד את המקצוע, יש לבחור קורסים לקריינות מהטובים ביותר כמו הקורסים של Dubbing  בהם לומדים כיצד לשלוט בגוון הקול , איך לדבר ברור, כיצד אפשר להשתלב בתחום הטלוויזיה, האינטרנט, תוך בחירת מקום לימוד איכותי. באמצעות כל אלה, תוכלו כבר עכשיו לסלול לעצמכם דרך לקריירה מצליחה בארץ ובחו"ל.