כאשר חילוני חושב על חרדי או על דתי הוא ישר חושב על עולם סגור ומסוגר בו הכל נמצא מאחורי פרגוד ועל עולם מאוד שונה מן העולם שהוא רגיל אליו. אך האמת היא שונה לחלוטין, אז נכון חרדים לא יראו תכניות טלוויזיה או יחיו את החיים שלהם בצורה שונה מזו שרגיל אליה החילוני אך בבית שלהם הם יתנהגו בצורה דומה לחילונים והם ירצו לחוות את הזוגיות הטובה ביותר שיש גם עם ההלבשה התחתונה לנשים למשל או שימוש באביזרים מיוחדים. אצל חרדי וגם אצל דתי לזוגיות יש משמעות אדירה ויש לה השפעה על כל פעולה ופעולה שאנו מבצעים וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו. על רקע זה יש לציין כי כיום זה בסדר גמור שאדם דתי גבר או אישה ירכשו מוצרים אשר ישפרו את העונג הזוגי ואשר ישדרגו את החוויה בחווה הזוג במיטה שלו וזו כבר ממש לא בושה.

מדוע פתיחות היא דבר כל כך חשוב בזוגיות?

אם אתם רוצים שהזוגיות שלכם תהיה הבריאה ביותר ואין זה משנה אם אתם זוג דתי, חרדי או חילוני אתם חייבים להבין כי פתיחות היא המפתח וכי עליכם להיות גלויים אחד עם השני ולדבר על הכול אבל על הכול. זה אומר שאתם צריכים לספר לבן או בת הזוג שלכם על הפנטזיות שלכם ולא לחשוש להגיד להם מה אתם רוצים לעשות ומה אתם לא רוצים לעשות. ככל שתהיו יותר פתוחים, גלויים וברורים כך אתם הזוגיות שלכם תהיה יותר בריאה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן אנו ממליצים לכם לדבר על הכול ולא להשאיר כלום מתחת לשולחן וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.

האם אפשר לדבר על הנושא עם חברות או חברים?

כאשר אנחנו מדברים על עולם האינטמיות הדתי/חרדי אנחנו צריכים לזכור כי הוא כבר ממש לא הנחלה היחידה של בני הזוג וכיום יותר ויותר נשים וגם גברים מדברים על העולם הזה עם חבריהם (ראו באתר https://shenashi.com) וכך אנשים מחליפים רעיונות ומתחילים ללמוד מה אחרים עושים וזה כמובן דבר בריא לזוגיות שיש לה השפעה טובה על האינטמיות של בני הזוג.