נזקי האש הינם גדולים מאוד. למעשה, מבנה אשר נשרף כליל אינו אפשרי לשימוש ויש לשפצו מחדש. גם במבנה הנשרף חלקית יש צורך להשקיע כספים רבים. משום כך, כדאי להשקיע ככל הניתן במיגון מפני אש  והדבר כולל גם זאת העלולה לעבור בין קירות, צנרת מסוגים שונים ועוד. ככל שמבודדים אזורים בשיטת מניעה זאת כך, חוסכים לאחר שריפות. סיבה אחרת לבידוד נדרש הוא הגנה על השוהים במבנה. כך עובדים ומבקרים. נזקי העשן או החום יכולים לפגוע רבות בנחשפים אליהם כולל, חלילה, גרימה לנכויות ולמוות.

איטום בנקודות מגוונות

איטום מעברי אש הנעשה בין קירות נעשה בעזרת חומרים מגוונים העמידים לאש כולל צמר סלעים וצבעים מעכבי בעירה. הפרוצדורה מתבצעת בשיטות שונות כולל הכנסת לוחות מתאימים בכוח. איטום אחר נעשה לפירים המיועדים לתקשורת וחשמל. כאן נעשה שימוש בלוחות צמר סלעים המצופים בצבע מעכב בעירה ובתפרים מותאמים. איטום נוסף הינו לצנרת המכילה כבלים שונים. מדובר על שרוולים בהם הציפוי הפנימי עשוי מחומרים מיוחדים. בעת שריפות החומר הנ"ל מונע מעבר אש ועשן בצורה הרמטית. אלמנט אחר הוא קולר אש אשר מיוצר מחומרים אשר תופחים על הצנרת בעת דליקה ומונעים מעבר אש ועשן.

רכישה מתאימה

מומלץ לרכוש מוצרים אלו מחברה בעלת מוניטין בתחום. ברשותה מגוון פריטים המיוצרים על ידי חברות בינלאומיות בהתאם לתקני בטיחות רשמיים. ניתן לראותם באתר מושקע של החברה. כל פריט מגיע עם תמונה ותיאור של המפרט הייחודי לו. שירותי החברה כוללים, ייעוץ, מחירים נוחים, אספקה מהירה, משלוחים והובלות, הוראות שימוש ועוד. כל החבילה  הזאת יכולה להינתן בתנאים נוחים לנזקקים. הגנה מפני אש אף מונעת עיכוב בפעילות המפעל או העסק וגם לכך יש חשיבות רבה.

  פרטים נוספים באתר: https://shinmm.co.il/