היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים פרטיים, אשר בוחרים להתקין מגנט לדלת הכניסה שלהם, או לחילופין לדלתות של החדרים השונים בבית. אם בעבר היה מדובר על מוצר מותרות בלבד, שרוב האנשים לא הרגישו את הצורך להחזיק בבית שלהם, הרי שהיום מדובר כבר על מוצר בטיחות חובה. מדובר על מוצר קטן ופשוט, שיכול לחולל שינוי עצום בבית שלכם. במקום לפחד בכל פעם שהדלת תיטרק בגלל הרוח, או לחילופין – שאחד הילדים יטרוק את הדלת על האצבעות שלו או של אחד האחים שלו, ניתן פשוט להתקין את המוצר הנ"ל. מדובר למעשה על תופס הדלת המגנטי, אשר כבר קיים שנים במוסדות הציבור השונים. למעשה, כל מוסד חינוכי מחויב להתקין מוצר זה על כל אחת מהדלתות שלו. הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על גן ילדים או בית ספר יסודי. המוצר בעצם מאפשר לדלת להישאר פתוחה כל הזמן, ובכך מונע מראש את ההתעסקות המיותרת של הילדים עם הדלת.

למה כדאי לכם להתקין מגנט לדלת בבית הפרטי שלכם?

קודם כל, כאמור, מדובר על מוצר בטיחותי שכדאי להחזיק בכל בית שיש בו ילדים קטנים וניתן לרכוש באתר https://www.betihuty.co.il. ניתן למצוא היום לא מעט מוצרים שונים אשר מבוססים על אותו הרעיון של תפס דלת מגנטי. ניתן למשל למצוא מוצרים שניתן פשוט להדביק לרצפה קרוב לקיר, כך שהתפס נצמד לדלת ומונע ממנה להיסגר. פתרון זה יכול להתאים מאוד עבור בתים בעלי רצפת פרקט או מרצפות יקרות, שלא ניתן לקדוח בהן. אופציה אחרת היא להתקין תפס דלת עליון, אשר מורכב משני חלקים. חלק אחד מתחבר לדלת עצמה בחלק העליון שלה, ואילו החלק השני מתחבר אל הקיר באותו הגובה בדיוק. ברגע שהדלת נפתחת, שני החלקים נצמדים זה לזה בעזרת הכוח המגנטי, דבר שמאפשר לדלת להישאר פתוחה ולא להיטרק או להיסגר ללא התרעה. שני החלקים האלו מתחברים לקיר או לדלת באמצעות ברגים.

לסיכום, כל בית שיש בו ילדים חייב להתקין מגנט לדלת. ניתן למצוא ולרכוש מוצרים ייעודים עבור דלתות עץ ודלתות קלות, דלתות ברזל ופלדלת ודלתות כבדות.