שלב אשר אסור לפספס.

התרגשות רבה יש בכל משפחה עם הולדת התינוק/ת. ההורים המאושרים משקיעים זמן, מחשבה וכסף רב על מנת להעניק לתינוק/ת סביבת חיים חמה, מלטפת ואוהבת. 

המשפט: מי גאון של אמא? מלווה את ההורים מרגע הלידה ולאורך כל שנות החיים. התפתחות קוגניטיבית, פיזית ורגשית תקינה ואולי אף מיטבית  של הילדים הרי זו משאלה של כל הורה.

מייד עם הלידה ההורים עסוקים ברכישה של צעצועים להנאה ולהתפתחות הילדים. 

איך בוחרים צעצוע אשר תורם לשלב האיזון?

ידוע כי משחקים לתינוקות מעודדים ומזרזים את התפתחותם. צעצוע אשר תורם לשלב האיזון, מסקרנים ומאתגרים את הילד ומסייעים לו בגילויים חדשים על סביבתו. כהורים אנו יכולים להבטיח דרך המשחק התפתחות בריאה, נכונה , נעימה וכמובן גם מהנה. חשוב להתאים את המשחק לשלב ההתפתחותי של התינוק. 

הדרך המושלמת לפתח את הילד.

הילד מתפתח ומשתנה בכל יום במיוחד בשנותיו הראשונות, אבל יש הבדל בין גיל שנה לבין גיל 3 כי הילד מפותח יותר. לכן אם רוצים לעזור לילד להתפתח חשוב לקנות לו צעצוע כמו תלת אופן לילדים או אופני איזון אשר יוכלו לעזור לו עם זה. למשל שלב האיזון של הילד זה שלב מאוד חשוב בהתפתחות שלו, אם רוצים צעצוע אשר יוכל לפתח לו את האיזון זה בעזרת תלת אופן בלבד. 

לסיכום.

אופני איזון לילדים זה שלב חשוב מאוד אשר אין לדלג עליו, עדיף מאוחר מאשר אף פעם. שלב האיזון זה שלב מאוד מיוחד אצל הילד, אופני תלת אופן זו הדרך הטובה ביותר לגרום לילד להתפתח בצורה אידאלית. כל מידע נוסף על שלב האיזון של הילד ותלת אופן ניתן למצוא באינטרנט.