כבר שנים רבות שבלונים מקשטים אירועים שונים, עושים בהם שימוש כדי לשמח אנשים בימי הולדת, נעזרים בהם כדי לציין מועדים מיוחדים וגם עסקים רבים עושים שימוש בבלונים כאשר הם מציינים אירוע חברה לעובדים, אירוע ללקוחות, הם קישוט מבוקש בהשקעות ועוד.

גם במוסדות ציבור או מסדות חינוך עושים שימוש בבלונים כאשר מקיימים אירוע ורוצים לשמח את המשתתפים. בלונים בהחלט משמחים אנשים, מושכים תשומת לב ולכן מאוד פופולרי לעשות בהם שימוש באירועים שונים והזדמנויות שונות.

אם בעבר היו בלונים פשוטים יחסים ושהיו נראים די אותו דבר מבחינת הצורה שלהם, כיום ניתן לראות בלונים בעיצובים מיוחדים שמקשטים אירועים.

איזה עיצוב של בלונים לעסקים תוכלו למצוא?

עיצוב לפי צבעים – יש חברות שמספקות סידורי בלונים לאירועים שונים. אחד העיצובים הידועים הוא שימוש בצבעים לצורך עיצוב בלונים. אם לדוגמה אתם רוצים לקיים אירוע חברה, אז תוכלו להזמין סידור בלונים לפי צבעי הלוגו של החברה. אם אתם מקיימים אירוע משפחתי כמו ברית, בת מצווה, חתונה ועוד – לכל אירוע מתאימים הצבעים שלו ולכן תראו סידורי בלונים המעוצבים לפי צבעים הנתפסים כמתאימים לאותו האירוע.

עיצוב בלונים לפי צורות – יש סידורי בלוני שאותם אפשר לסדר בצורות מיוחדות על פי ייעוד שלשמו הזמנת את עיצוב הבלונים. אם מדובר ביום הולדת של עובד חברה או תאריך ייסוד של העסק, תוכלו להזמין עיצוב של בלונים בצורת ספרות המציינות את הגיל של מי שחוגג את יום ההולדת. אם זה מסיבת יום הולדת של ילד בגן, אפשר אפילו להזמין עיצוב בלונים בסידור של דמות שאהובה על הילד.

בלונים בצורות מיוחדות ודמויות – הבלונים העגולים כבר לא מספיקים כשמדובר על עיצוב בלונים. ניתן למצוא בלונים בצורות שונות כמו חיות, אלמנטים מהטבע, בלונים עם צורות שמתאימות לאירועים כמו בלון בצורת בקבוק לתינוק אם חוגגים הולדת תינוק ותוכלו למצוא מבחר גדול של בלונים במגוון ענק של צורות שיוכלו להתאים לכל אירוע שתקיימו. למידע אודות עיצוב שער בלונים