אם אתם מעצבים מחדש את חדר האמבטיה, משפצים או רוצים לבצע שינויים במרחב הנקי והנעים הזה: חשוב שתבחרו ארון אמבטיה חכם ופרקטי אשר יכול להכיל את כלל המוצרים שאמורים להישמר בו.

כיום ישנן לא מעט חברות, רשתות וחנויות המציעות מוצרים לאמבטיה מסוגים שונים ביניהם גם ארונות במגוון גדלים, עיצובים ומחומרים משתנים. אבל איך אפשר לבחור את ארון האמבטיה המתאים? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

גודל – בראשית יש למדוד את חדר הרחצה ולהבין איזה גודל של ארון תצטרכו. מדדו את המרחב ובדקו כי המידות מאפשרות תזוזה במרחב בנוחות. עוד חשוב לבדוק מהו הגובה המתאים ובכך להתחיל בחיפוש אחר ארונות אמבטיה.

איכות החומרים – כדי שהארון ישמור על צבעו כמו גם על איכותו ועמידותו: חשוב לבחור ארון שמתאים לשימוש באמבטיה. חומרים כמו פלסטיק, ראטן, נירוסטה, ועץ מסוג איפאה ושאר עצים באיכויות שונות: יקנו לכם את היכולת ליהנות מארון שמור לאורך זמן וכזה שמתאים ללחות ולמים שישנם בחדר האמבט.

שימושיות – שימו לב כי המדפים והחללים בארון שימושים עבורכם ועבור הצרכים שלכם, כמו גם שניתן לסדר בצורה נוחה ונגישה את המגבות ואת שאר החפצים שתרצו שיהיו בארון. בחרו ארון אמבטיה פרקטי ונוח.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין רשתות וחנויות אינטרנטיות ובחרו את הפריטים המתאימים ביותר לחדר הרחצה שלכם. ביצוע השוואת מחירים אינטרנטית ובחינת עיצובים שונים של ארונות – יאפשרו לכם קנייה חכמה ונכונה יותר.

עיצוב – לבסוף יש להתאים את העיצוב למראה הכללי בחדר הרחצה כך שאם הסגנון כפרי, תוכלו לבחור בארונות עשויי עץ מלא ועמיד נגד מים. אם מדובר בסגנון המודרני, תוכלו לבחור ארונות נירוסטה של Bathline וכן הלאה. נסו לקבל השראה לשילוב חפצים בחדרי רחצה בצורה נעימה. עשו את כל אלה, תוך ביצוע בחינת עיצובים ומחירים. בכך תוכלו לבחור ארון בצורה נכונה.