כל אחד מאתנו שואף לכך שחדר הרחצה בביתו יהיה מסודר ונקי, ולשם כך חשוב להקפיד על שגרת ניקיון ולצורך שמירה על הסדר יש להיעזר בפתרונות אחסון ייעודים. ארונות אמבטיה מאפשרים לשמור על הסדר והארגון בחדר הרחצה, כיוון שהם ניתן לאחסן מגוון רחב של פריטים, אביזרים ואקססוריז הנחוצים לרחצה, התרעננות והתארגנות בשעות הבוקר.

לכן אם אתם מתכננים לסדר את חדר הרחצה בביתכם בצורה פרקטית ונוחה שתסייע לשמור על הסדר בחלל, הנה כמה טיפים שכדאי ליישם בנוגע להוספת ארונות אמבטיה בחדר הרחצה.

כמה ארונות אמבטיה צריך בחדר הרחצה?

כיוון שקיים באתר > https://bathline.co.il/ היצע מגוון של ארונות ייעודיים לחדרי רחצה, כיום לרוב איננו מסתפקים בארון אחד שיוצב בחלל אלא מחפשים אחר פתרונות אחסון נוספים ושימושיים. לכן ההמלצה היא שיהיו לפחות 2-3 ארונות באמבטיה, כאשר הגדול והמרכזי יוצב מתחת לכיור, אחד קטן יוצב מעל הכיור ועוד ארון נוסף בגודל בינוני בחלק נגיש ומרווח שקיים בחלל בו ניתן לאחסן פריטים גדולים.

אילו דברים צריך שיהיו בארונות האמבטיה?

ההמלצה היא לחשוב פרקטי, ולכן כדאי שארונות האמבטיה יכילו את כל הפריטים הנחוצים למקלחת מושלמת, התרעננות קלה ומהירה וכו'. כך לדוגמא בארון האמבטיה מתחת לכיור רצוי שיהיו סבונים ומוצרי רחצה והיגיינה, ואילו בארון העליון מעל הכיור יהיו מסרק, דיאודורנט, בשמים, מוצרי איפור ופרטים נוספים קטנים שיהיו נגישים. בארון הנוסף שנמצא בחדר הרחצה כדאי לאחסן מגבות רחצה בגדלים שונים, מוצרי טואלט נוספים ופריטים נוספים שיהיו מסודרים בצורה פרקטית ונוחה.

היכן למצוא ארונות אמבטיה שיתאימו לכם?

בכדי שחדר הרחצה שלכם יראה אסתטי ומסודר, מומלץ לבחור ארונות אמבטיה בגדלים המתאימים אך גם שיהיו יפים ומעוצבים. לשם כך כדאי לחפש אחר ארונות מתאימים בחנויות המתמחות בפריטים ואקססוריז לאמבטיה.