לא פעם, משקיעים קטנים וגדולים מעדיפים לפנות אל בתי השקעות גדולים או בנקים משמעותיים, הם מעדיפים ללכת אל מקומות שהם קוראים עליהם בתקשורת, שומעים עליהם דיווחים שונים, מקומות מוכרים וידועים. בדיוק כמו שהם יעדיפו ללכת למסעדה מוכרת ולא למסעדה קטנה ופחות מוכרת מבחינה תקשורתית.

העניין הוא, שהכסף שלנו לא תמיד זקוק למקום מוכר בשביל להיות מושקע בצורה נכונה וחכמה. להיפך, לעיתים ישתלם יותר להשקיע אותו בעזרת גורמים קטנים, בית השקעות קטן שעומדים לרשותו התנאים הנדרשים לצורך ביצוע השקעה חכמה. הרי אם מדובר על מקום איכותי עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה ומסלולי השקעה חכמים ואפקטיביים, אז עדיף יהיה להשקיע את הכסף במקום שמציע תנאים נוחים יותר ואפשר לקבל את כל הכלים להצלחה.

זה בדיוק הסיפור של טריא. בית השקעות קטן אשר מציע למשקיעים שמגיעים אליו את כל התנאים הנדרשים בשביל להשקיע את כספם בצורה חכמה, בין אם זה דרך מסלולים להשקעה בכלים ומוצרים פיננסיים שונים, ובין אם זה דרך מוצרים וכלים מקוריים שהמקום, קרי טריא, יצר ויוצר עבור המשקיעים שלו.

לפני שנציג מספר יתרונות להשקעה דרך טריא, חשוב להבהיר, תהליך ההשקעה יכול להיות אפקטיבי ומשתלם, רק אם יודעים כיצד להשתמש בכסף בצורה נכונה ובוחרים את המסלול הרלוונטי.

 

מה היתרונות בהשקעה דרך טריא

ראשית, מדובר בבית השקעות בו מועסקים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אנשי מקצוע עם ניסיון רב וכאלה שבוחנים כל השקעה והשקעה, בעיניים של הלקוח מתוך כוונה לשמור על האינטרס שלו.

שנית, המסלולים הם מאוד אטרקטיביים, יש להם יכולת היתכנות מאוד גבוהה, ומציעים ללקוחות אפשרויות רווח מגוונות ומשתלמות.

שלישית, המקום מציע מסלולים שבתי השקעות אחרים לא בוחרים להציע כלל. למשל, הלוואות עמיתים ומסלולים אחרים.

ארבע, מדובר על מקום מאוד אמין, שקוף, אשר מספק את כל המידע הרלוונטי למשקיעים, על פי הצרכים שלהם. כך הם יכולים להשקיע את הכסף בצורה חכמה ובראש שקט שהוא נמצא במקום הנכון.

חמש, דמי הניהול הם יחסית נמוכים למה שמקובל בשוק.