אביזרי הגיימינג הפכו לפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מתחילים להתעניין בתחום של משחקי המחשב, דבר שמגביר כמובן את הביקוש לאביזרים משלימים אשר משדרגים את חווית המשחק. כמובן שכל גיימר מתחיל יודע שיש צורך להצטייד בכיסא נוח, מקלדת איכותית ועכבר ברמה גבוהה, על מנת לאפשר משחק מציאותי וזורם. אבל חשוב להבין כי ההיצע הקיים היום בשוק פשוט מטורף, דבר שמאפשר לכל אחד ליהנות ממגוון עצום של אביזרי גיימינג שונים, הנמכרים במחירים שונים וכמובן נהנים מאיכות ברמה שונה.

אביזרי הגיימינג המומלצים ביותר עבור שחקנים מקצועיים

כאמור, ניתן היום למצוא כמות עצומה של אביזרים שונים, כך שכל אחד צריך קודם כל להבין מה הכי דרוש עבורו. ניתן למשל למצוא מקלדות גיימינג מדליקות, בעלות תאורה אחורית בצבע משתנה. מקלדות אלו יכולות להתאים את עצמן למצב של המשחק בזמן אמת, וכמובן לאפשר מהירות תגובה גבוהה במיוחד. ישנן מקלדות מתקדמות אשר מאפשרות להגדיר כפתורים מסוימים לפעולות מסוימות ואפילו להקליט פקודות בזמן המשחק.

כמובן שלא ניתן לרכוש מקלדת גיימינג מבלי להתאים עבורה עכבר מתאים. ניתן למשל למצוא עכברים מתקדמים, המכילים חמישה כפתורים שניתנים לתכנות והתאמה מלאה לצרכי המשחק. עכברים אלו ניחנים כמובן בזמן תגובה מהיר במיוחד, דבר שמאפשר לשמר משחק מציאותי ולהיכנס לעומק של העלילה.

כל גיימר שאוהב משחקים לXBOX ONE חייב לדאוג לעצמו לאוזניות איכותיות ונוחות, על מנת לתקשר עם השחקנים האחרים במשחק. אוזניות לא נוחות יגרמו עם הזמן לגירוי ולתחושה של אי נחת, כך גם לגבי אוזניות לא איכותיות אשר יקשו על תקשורת עם שאר המשתתפים במשחק. כמובן שהאוזניות חייבות להיות משולבות עם מיקרופון מדונה איכותי ובעלות עוצמת שמע גבוהה במיוחד.

לא ניתן לשחק שום משחק מחשב, ללא מסך איכותי ומקצועי המיועד במיוחד לגיימרים. מסכים מסוג זה יהיו לרוב קעורים, דבר שמגדיל את רמת המציאותיות של המשחק. בנוסף, המסך חייב להיות בעל מפרט טכני גבוה במיוחד, היות וללא הנתונים האלו כל חווית המשחק עלולה להיהרס. המסך חייב לכלול רזולוציה גבוהה, צבעים איכותיים, תאורת לד אקטיבית המסונכרנת למהלך המשחק בזמן אמת, ניגודיות טובה ומהירות תגובה עוצמתית.