איזור בילו, אשר שוכן בדרום רחובות, נחשב לאחד האזורים העמוסים ביותר בשפלה ובכלל. מדובר באזור תעשייה ומסחר מהגדולים ביותר שקיימים במדינת ישראל. באזור זה אפשר למצוא מגוון רחב של חנויות מסוגים שונים, מסעדות, בתי קפה, מועדונים,בתי מסחר ותעשייה ועוד. 

לכן, זה לא מפתיע שנמצא מגוון תחנות של מוניות ברחובות והאיזור אשר משרתות את קהל העובדים במקום וכן את קהל הלקוחות, בין אם מדובר בכאלה שרוצים להגיע למקום או כאלה שרוצים לנסוע ממנו אל מקומות אחרים. מאחר ואפשר למצוא במקום מספר תחנות מוניות ברחובות, חשוב לדעת כיצד לבחור בצורה נכונה עם מי לעבוד. 

צריך לומר, יש הבדל בין בית עסק שבוחר לעבוד עם תחנת מוניות מקומית, מוניות בילו למשל, לבין לקוחות שבוחרים להזמין מונית לצורך נסיעה אל או מהאזור. ההבדל טמון בכך שעסקים מזמינים שירות באופן קבוע עם התחנה, לצורך הסעת עובדים, בבקרים, לילות או סופי שבוע. לעומת זאת לוקחות מזמינים שירות באופן לא קבוע, מעת לעת, כשיש להם צורך בכך. 

איך בוחרים תחנת מוניות בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון עד כמה גדולה התחנה, כמה נהגים ומוניות יש לה. זה יאפשר לנו לדעת האם היא תוכל לספק לנו שירות בכל עת, ללא דחיות ועיכובים. 

שנית, יש לבחון את המקצועיות, ניסיון ואמינות החברה. בין אם זה אומר מבחינת מחירים ובין אם זה אומר לצורך שירות מותאם לצרכים שלנו, בכל שעה ושעה. אנחנו או הנוסעים מטעמנו צריכים להרגיש בטוחים עם הנהג והשירות שאנחנו מקבלים ממנו ומהתחנה. 

שלישית, יש לבחון את אופי וסוג השירותים שהתחנה מספקת, בין אם מדובר בנסיעות קצרות או ארוכות, נסיעות במהלך היום או הלילה, אמצע שבוע או סוף שבוע.