כולם רוצים להיות חופשיים וניידים בצורה הכי יעילה, ואת פותר כלי נסיעה שמגיע בכל מיני סוגים. הרכב המנועי הוא הכי פופולארי, אך גם הוא מפנה את הדרך שלו אל רכבים שמגיעים עם טעינה חשמלית, ולצד הרכבים הללו יש גם דגמי קלנועיות בולטים, והבולט מבין כל אלה הוא הבימבה שנותן הרבה יותר בכלי נסיעה מאוד קומפקטי ונראה כמו כל רכב קומפקטי רגיל.

> קראו מתי כדאי לרכוש קלנועית משומשת בקישור

הדגם הכי יפה בקלנועית

נכון ליום זה הרכב הכי קומפקטי מבחינת רכב מנועי שנחשב לרכב פרטי ולא לרכב דו גלגלי הוא הסמארט שמתאים אך ורק לשני נוסעים ומצליח להשתחל בכל מקום חניה בעיר. אבל, כלי נסיעה חדש מאיים לכבוש את הרחובות והוא קטן אף פחות. הוא אינו רכב המונע על ידי דלק אלא כזה שפועל על טעינה חשמלית. מהו? קלנועית מסוג בימבה. רכב זה הוא חדש ובשנים האחרונות הוא מאוד בולט ברחבי הארץ מפני שהוא נראה ממש כמו רכב "רגיל". לא צריכים רישיון עבורו וגם לא לוחית, אלא רק להיצמד להוראות הבטיחות לפי רכב מסוג קלנועית.

רכב או קלנועית

למה קלנועית מדגם בימבה לגדולים היא כזו שמאוד מזכירה כבר רכב "רגיל"? מכיוון שגם יש לה את האפשרות בטעינה אחת לנסוע עד כשישים ק"מ, גם היא מגיעה עם מערכת שמע להנעמת הדרך עצמה, גם עם אזעקה לביטחון מקסימלי מפני גניבה, עם עם מערכת מיזוג אוויר לנסיעה צוננת שזהו דבר חשוב בעונה החמה במזג האוויר הישראלי וגם ישנה אפילו מצלמת רוורס לנסיעה אחורה בצורה הכי בטוחה שיכולה להיות. כאמור, האבזור הנוסף הזה לצד המעטה החיצוני מאוד מזכיר נסיעה ברכב פרטי, וכאן היתרונות המאוד ברורים לפופולאריות של הקלנועית מן הסוג הזה על פני הדגמים האחרים.