יום הולדת יש רק פעם אחת בשנה. ומשום כך יש צורך לחגוג את המאורע בדרך מושקעת ונוצצת, במיוחד אם מדובר במסיבת יום הולדת עבור הילדים הקטנטנים שלנו. בכל שנה הורים שוברים את הראש בהתלבטויות איזה יום הולדת הם יחגגו לילדם השנה, איך הם יתעלו על המסיבה של שנה שעברה, והאם כדאי לעשות מסיבת יום הולדת גדולה וחגיגית יותר משנים קודמות.

מקומות לחגיגת יום הולדת

הדבר הראשון שיש לדאוג לו בהפקת יום הולדת הוא לוקיישן בו המסיבה תתקיים. כמובן שאם המסיבה מתקיימת בזמן הקיץ, הכי כיף לערוך את המסיבה מחוץ לבית במקום פתוח כמו חצר הבית או פארק גדול. בימי החורף החגיגות בחוץ קצת יותר בעייתיות, ולכן העדיפות היא לחגוג בבית או במקום אחר מושכר אך שיהיה מקורה.

מפעילים מומלצים למסיבות יום הולדת

לאחר שבחרנו מיקום מתאים ביותר למסיבה, כעת צריך לחשוב איזה אטרקציה מיוחדת תהיה במסיבה ותצליח לשעשע את כל הילדים. ניתן למצוא מגוון רחב של מפעילים מקצועיים שיגיעו לחגוג יום הולדת מיוחדת ומושקעת עבור ילדכם, רצוי לבחור מפעיל בהתאם לגילאי הילדים ותחום העניין שלהם.

לילדים קטנטנים בגילאי שנתיים עד ארבע מומלץ להביא ליצנים שיגיעו להצחיק אותם, לעשות להם מופעי אקרובטיקה מדליקים, מייצג אומנותי ולחלק להם המון מתנות ופרסים. ילדים קטנים אוהבים במיוחד ליצנים, מכיוון שהם נראים מצחיקים כבר ממבט ראשון עם הבגדים הצבעוניים, האף האדם הגדול והחיוך שלא יורד מהפנים.

טיפים ליום הולדת מיוחדת

בנוסף לבחירת מיקום בו תתקיים המסיבה והאטרקציה המיוחדת לילדים, חשוב להקפיד על דברים נוספים לצורך הפקת מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת. מומלץ לקשט את מקום המסיבה עם מגוון אביזרים מדליקים לחגיגות יום הולדת כמו בלוני הליום צבעוניים, שלטי יום הולדת חגיגיים וכמובן איך אפשר בלי עמדת כיבוד טעימה ואיכותית.

מכיוון שגם ההורים של הילדים המוזמנים יהיו גם במסיבת יום ההולדת, מומלץ להכין כמה סוגי עמדות כיבוד שיתאימו גם לילדים וגם למבוגרים. לילדים ניתן להזמין מגשי אוכל או דוכנים המציעים מאכלים שילדים אוהבים כמו נקניקייה בלחמנייה, פיצות אישיות וכמובן המון סגי מתוקים. למבוגרים ניתן להציע מגשי אירוח בסגנון חלבי כמו כריכים קטנים, סלטים מסוגים שונים ועוד.

לעוד מידע בקרו באתר http://www.sahkanim.com/