סרטון ליום הולדת

יום ההולדת שלנו או של יקירנו הוא יום מיוחד ללא ספק. יש יום אחד בשנה שמותר לנו להשתטות, לצחוק, ליהנות ולהשתגע. אנו חוגגים את היום שבו נולדנו ועוד שנה שעברה עלינו לטובה. כאשר יש יום הולדת לאדם קרוב ואנו רוצים לארגן לו אירוע יום הולדת נהדר ייתכן ונרצה להוסיף סרטון ליום הולדת ולהקרין אותו באירוע. הפקת סרטון כזה תיעשה על ידי חברה מקצועית להפקת סרטונים. כמובן שניתן להפיק סרטונים גם בעצמכם אולם כדי שהסרטון יהיה מקצועי, מצחיק, איכותי וזורם לרוב נדרש מפיק סרטונים מקצועי העושה זאת למחייתו.

 

הפקת סרטון ליום הולדת:

ביחד עם מפיק הסרטון ניתן יהיה לייצר סרטון ייחודי ומיוחד המספר על הרגעים הבולטים בחיי חתן השמחה, יתאר את הסיפור שלו, החוויות, התחביבים, הדברים המצחיקים, ברכות מאנשים קרובים ועוד. הכול ייערך לידי סרטון אחד מדליק ומרגש במיוחד שיישמר כמזכרת לעוד שנים ארוכות קדימה.

 

שלבים להפקת סרטון יום הולדת מוצלח:

  • בשלב הראשון תוכלו למלא שאלון/לשוחח עם המפיק ולערוך אפיון ראשוני לסרטון שלכם: מה תרצו להעביר בו, כמה תמונות, מהי המטרה של הסרטון ועוד.
  • בניית עלילה – לאחר האפיון הראשוני תצטרכו לגבש עלילה. תכננו את הרעיון המקורי, לאחר מכן כיצד הכול ילך ויתפתח ועד בניית העלילה וכל הפרטים שצריך כדי לעבור משלב 1 לשלב 2 בסרטון וכך הלאה.
  • העברת חומרים – בשלב הזה תצטרכו להעביר למפיק הסרטון את החומרים הנדרשים לעריכת הסרטון: תמונות, סרטונים ועוד.
  • עריכת הסרטון – כעת הכדור בידיים של המפיק שקיבל מכם את האפיון וכל החומרים הנדרשים וצריך לערוך את הסרטון ולהשלים אותו.
  • שליחת הסרטון – כשהסרטון מוכן תקבלו את הסרטון ברזולוציית HD מוכן להקרנה במסיבת יום ההולדת ובכל מקרן ומסך תצוגה.

 

הכנסו עוד היום לאתר של רעות זיסר בע"מ.