הרפואה האסתטית מציעה לנו כיום מענה למגוון מצבים ותופעות מטרידות. כך נוכל לפתור תופעות לא נעימות, להתגבר על נזקים מצטברים ולראות טוב יותר. אחת התופעות שמעיקות על רבים מאתנו היא קמטוטים. לא צריך להיות מבוגרים מאוד כדי שזה יקרה, הקמטים עלולים להופיע כבר בגילאי השלושים ולהפוך את המראה הצעיר למבוגר מידי. מה עושים אז? מבררים על טיפול בוטוקס.

סדרת טיפולים ומחירים

טיפולי בוטוקס נועדו למלא את הקמטים בחומר מיוחד ומתאים אשר מותח את העור חזרה ומשווה לפנים שלנו מראה צעיר. כמובן שהטיפול משתנה מאוד בין מטופל אחד למשנהו, זאת במטרה לספק לכל אחד מענה מתאים לפי מצב הפנים שלו וכמות הקמטים. גם סוג העור ועומק הקמטים משפיע על אופן הטיפול. בין יתר הפרטים שאתם מבררים על טיפול בוטוקס אתם מתייחסים כמובן לנושא של המחיר. כי בטיפולים קוסמטיים המחיר משמעותי למדי, והוא עלול לטפס לסכומים גבוהים בהחלט.

בשלב הראשון אתם מגיעים למטפל על מנת לבדוק את מצב העור שלכם ולקבל הצעת מחיר מתאימה. זאת בהתייחס לסדרת הטיפולים שתהיה נחוצה לכם, בהתאם למצב העור וכמות הקמטים. הצעת המחיר תתייחס לסדרה הנדרשת לכם וכן לתדירות הטיפול. ההצעה תציג בפניכם גם את איכות התוצאות ואת העמידות שלהם. כך תוכלו לדעת בוודאות האם טיפול בוטוקס הוא הטיפול הנחוץ לכם, ומה המחיר של סדרת טיפולי בוטוקס בהתאם לצורך שלכם.

כן, אתם יכולים להראות צעירים יותר, לשמור על מראה רענן גם אם במהלך השנים כבר צברתם קמטים סביב לעיניים, בשפה העליונה או בכל מקום אחר בפנים. גם אתם יכולים להראות צעירים ורעננים ולמתוח את העור בצורה טבעית ומחמיאה. כך תשמרו על עצמכם צעירים יותר.

למידע נוסף בנוגע למגוון טיפולים אסתטיים הקליקו על הלינק