בעידן הנוכחי אנו רואים יותר ויותר נשים וגברים שהאסתטיקה חשובה להם מאוד. כל עולם האסתטיקה התפתח בשנים האחרונות כדי לתת מענה לאותם אנשים המעוניינים לשפר את המראה שלהם. פעמים רבות, שיפור המראה החיצוני תורם להעלאת הביטחון העצמי ולכן חשוב מאוד לטפח את המראה החיצוני, למידע נוסף.

 

כיצד נגרמת צניחת שדיים?

נשים רבות סובלות משדיים נפולים. הדעה הרווחת היא שהשדיים נופלים בשל הלידות וההנקה, אך דעה זו איננה נכונה. שדיים נפולים עלולים להיגרם עקב מספר סיבות: דיאטות קיצוניות המותירות אחריהן עור רופף ועייף, סיבות תורשתיות כאלה ואחרות הגורמות לחזה נפול או הזדקנות של העור הגורמת לעור לאבד מהגמישות ומהאלסטיות שלו. 

איך עובד ניתוח להרמת שדיים?

ובכן, הניתוח תלוי במצב של החזה. כלומר, אם החזה נפול במקצת- הניתוח יהיה פשוט יותר, הוא יכלול מספר חתכים מזעריים סביב עטרת הפטמה, צלקת כמעט בלתי נראית בעטרת והרדמה מקומית בלבד. אך אם החזה נפול מאוד, יהיה צורך בחתך סביב הפטמה ולאורך החזה עד הקפל. במצב כזה, ישארו צלקות גם בעטרת מסביב לפטמה וגם לאורך החזה עד הקפל. 

מדוע עושים ניתוח להרמת שדיים?

ניתוח הרמת שדיים, בניגוד לניתוחים אסתטיים אחרים, הוא ניתוח מטעמי אסתטיקה בלבד ולא מטעמים רפואיים כלל. אמנם צניחת השדיים אינה נגרמת עקב לידות והנקות, אך הלידות וההנקות בהחלט עלולות להחמיר את המצב. לכן, מומלץ לבצע את בניתוח רק לאחר שסיימתן את הפרק הזה בחייכן.

איך ניתן לעצב חזה מושלם?

תחילה, חשוב וכדאי לבדוק אם החזה שלכן באמת נפול. המדידה של הפטמה תהיה ביחד לקפל שמתחת לחזה. אם הפטמה נמוכה יותר מקו הקפל שמתחת לשד, אז החזה נחשב לנפול. לאחר שבדקתן את החזה שלכן והוא אכן נפול, יש לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא המנתח ולתאם ציפיות. כלומר, את תגידי מה הציפיות שלך לגבי הנראות של החזה לאחר ניתוח הרמת החזה והרופא המנתח ימדוד את הפטמה שלך ויבצע מדידות נוספות ולאחר מכן יגיד לך מה אפשרי ובר השגה ומה לא.