עגילי כלה – מה מתאים לך?

עגילים לכלה הם תכשיט בעל חשיבות רבה. תמיד אנחנו יודעות שזוג עגילים משפיע ישירות על מראה הפנים שלנו. העגילים ניכרות מיד כאשר רואים אותנו, וכל הבטה על פנינו כוללות גם את השדרוג שהעגיל מעניק לנו. זו הסיבה לכך שבחירת עגילים צריכה להיעשות בשימת  לב, תוך כדי התחשבות בהתאמה מדויקת ומחמיאה לכלה ולמראה הכללי שלה. אז מה באמת מתאים לך?

התאמה אישית לפי נתונים אישיים

אמנם כולנו מודעות לכך שיש אופנה שאולי לפעמים אנו חשות שהיא מכתיבה לנו איך עלינו להראות. אבל לצד זאת כל אחת מאתנו צריכה לזכור שהיא חייבת לשמור על ההופעה שלה ועל החן האישי שלה. כי אין לכולנו הופעה אחידה ומראה שחוזר על עצמו. ולכן לא לכל אחת מתאים לענוד את אותם עגילים או ללבוש את אותה שמלה. כדי שהמראה שלנו יהיה מושלם אנחנו חייבות לזכור להתאים לעצמנו את כל הפריטים כולם, וכך ליהנות מתוצאה מושלמת ומראה נהדר.

העגילים שיתאימו לי

בענף העגילים יש שפע של אפשרויות ועיצובים. גם כאשר מדובר על כלות עיצובי העגילים מגוונים ומאפשרים התאמה אישית לכל אחת ואחת. במיוחד שכאשר מדובר על תכשיטים לכלה, ניתן להזמין עיצובים מותאמים אישית, כאלו שישתלבו עם ההופעה הכללית, עם מבנה הפנים וכן עם הצבעים הטבעיים של הכלה. כך שהעגילים יתרמו את חלקם להשלמת ההופעה של הכלה.

מה את אוהבת ומה מתאים לך?

האם את מעדיפה זוג עגילים סולידי ואצילי כמו עגילי פנינה? אולי עגילים מרשימים ובולטים שמתנדנדים הנה והנה? כלות רבות בוחרות לענוד ביום החתונה עגילי חישוק משובצים. אמנם המראה של הכלה ביום הנישואין מאופיין במראה לבן או גוון בהיר אחר, אך ניתן לשלב צבע עדין ומתאים להשלמת ההופעה.
מתחשק לך לענוד עגילי חישוק ביום חתונתך?
מוזמנת להתרשם באתר של דנה מנצור!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספות פינתיות

ספות פינתיות

יש כל מיני ספות. אם אתם נכנסים אל אולם תצוגה של רהיטי ארנה, אתם כנראה מגלים עולם שלם של אפשרויות. ספות גדולות וספות קטנות. כורסאות

קרא עוד »