חולמים על הקמת עסק בתל אביב? אין ספק שבחרתם בעיר הנכונה. תל אביב היא אחת מהערים המתקדמות ביותר בישראל. היא מלאה בשווקים, מרכזים מסחריים, מרכזי קניות גדולים ומספר רב של תושבים אשר רק מחפשים אחרי העסק החם הבא. היא מתאימה לרווקים, זוגות צעירים ובשנים האחרונות ניתן לראות שגם משפחות רבות ברוכות ילדים מוצאות את עצמן מקימות בה בית. עסק בעיר מתפתחת מעין זאת הינו רעיון מבורך. אך על מנת להתחיל ולממש את הרעיון יש תחילה להגיש בקשה עבור רישיון עסק בתל אביב.

מהו רישיון עסק?

כל עסק חדש המוקם במדינת ישראל ודורש מקום פיזי על מנת לתפעל אותו זקוק לרישיון עסק. ללא רישיון לא ניתן להתחיל לשווק את העסק לקהל הרחב וגם במידה ותבחרו להפעיל את העסק ללא הרישיון אתם צפויים לקנס משמעותי ולסגירתו של העסק לאלתר.

לא רק עסקים חדשים נדרשים בהוצאת רישיון. כיוון שהרישיון המתקבל בעת פתיחת העסק תואם רק את העסק הספציפי עליו הגשתם בקשה ועל גודל המקום הספציפי עליו דיווחתם, על שינוי ולו הקטן ביותר שחל בעסק תאלצו להגיש בקשה מחודשת וקבלת רישיון חדש ותואם. כך שאם העסק שלכם התרחב או שהחלטתם לשנות את תחום עיסוקכם רישיונכם הישן כבר אינו רלוונטי ואינו מאפשר לכם להמשיך ולפעול.

מטרתו של רישיון זה הינה לאפשר לכל עסק במדינה להתנהל בצורה הטובה, האיכותית וכמובן הבטוחה ביותר עבור הציבור ועבור העובדים במקום. עסק אשר אינו עומד בתקנות הבטיחות או בתקנות התברואה כאשר מדובר על מזון לא יקבל את הרישיון לו הוא זקוק.

על מנת להתחיל את התהליך ולהגיש בקשה לרשות המקומית בה אתם פותחים את עסקכם יש צורך באיסוף אישורים רבים. בחרו בעזרתה של חברה איכותית באתר https://licensing.co.il בכדי להקל על התהליך.