ה- Bitcoin נוצר אי שם ביפן ההכל הנראה, על ידי סאטוֹשי נַקאמוֹטוֹ. זהותו עדיין מהווה תעלומה. המייסד, לא שיתף מידע כלשהו על זהותו בשום פלטפוטרמה שניתן להתבסס עליה. אך מיפן המהווה את מקור שם המייסד, המטבע המבוזר הגיע הרחק הרחק אפילו עד לישראל, למדינות אירופה, לארה"ב ואפילו עד לגורמים שונים.

התשובה לשאלה זו היא חד מעמשית, כן!

כולם יכולים לסחור בביטקויין, זאת, בזכות או יותר נכון, עקב כך שאלא קיים מרכזי אחד אשר מנפיק את המטבע, אין גוף שאחראי על המסחר, כל תהליכי הביקורת והבקרה מתבצעים על ידי  רשת מחשבים ייחודיות ושיתופית כך שכולם יכולים לסחור בביטקוין.

את המסחר במטבע דיגיטלי ביטקווין ניתן לאחסן גם על המחשב האישי שלכם. תוכלו לאחסן אותם ביטקוינים יקרי ערך על המחשב האישי שלכם ובכך לחסוך כאב ראש מיותר בהתנהלות עם בנקים וכיוצר באלה.

הביטקויין כמטבע בין לאומי

מטבע בינלאומי, כשמו כן הוא, יכול להיסחר בכל רחבי העולם בתנאי שיש את הפלטפורמה הדיגיטלית. עם כלי המסחר הייחודיים שלנו, יהיה לכם נוח וקל יותר לקנות ביטקוין. לאחר פתיחת הפרופיל ואישורו על ידינו כל הרכישות הבאות של מטבע מבוזר זה יהיו הרבה יותר קלות ומהירות בהרבה יותר!

קנה Bitcoin ברחבי העולם

60% מהאמריקנים שמעו על bitcoin לפחות פעם אחת בחייהם. אך רק 5% מחזיקים במטבע הדיגיטלי, מדוע? ישנם חסמים העומדים בפני האמריקאים או בפני ישראלים? לא, הבעיה היא שזוהי פלטפורמה ייחודית של קניית מטבע מבוזר שהעולם לא הכיר טרם הגעתו לעולם של המטבע הדיגיטלי.

גם אתם לא יודעים את הדרך לקניית ואחזקת bitcoin בשנת 2019?

אננחנו כאן בדיוק בעבורכם!

רכישת מטבעות קריפטו בחברה הגדולה בישראל, אשר מובילה בתחום רכישת ביטקווין. שירות מהיר ובטוח מעל 200 נקודות מכירה בארץ, בואו להינות מכל העולמות, מיחס אישי, יועצים מקצועיים והדרכה לאורך כל הדרך במיוחד בעבורכם. מעוניינים בקניית ביטקוין או לחילופין במימוש ביטקוין ולא יודעים מאיפה להתחיל?

אנחנו נהיה כעזר כנגדכם בכל הקשור לביטקווין.