אין כיום ישראלי אשר לא היה בפריז, רומא, לונדון, מדריד או ניו יורק. על כן זה ברור מדוע הישראלים מחפשים אחר יעדים חדשים ומדוע הישראלים פשוט מתים לנפוש ביעד אקזוטי, מיוחד, שונה ואחר מכל מה שהם הכירו. כך אנחנו רואים כי עוד ועוד יעדים צצים על המפה כמו למשל היער השחור, קרקוב, ריגה או אפילו גוונגזו בסין. אך על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי מעל כולם בולט יעד אשר לא רבים ביקרו בו אך לדעת רבים הוא נחשב לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעונת הנופש הקרובה ואנו כמובן מדברים על האיים הקנריים. האיים שוכנים באוקיינוס האטלנטי והם תחת שלטון ספרדי ועל כן האווירה בהם היא שילוב של אי וספרד. מדובר על איים יפהפיים בכל קנה מידה ולא סתם פוטנציאל התיירות שלהם הוא כל כך גבוה וכל כך מעניין וקורץ לתיירים מכל העולם.

קראו גם על טיולים מאורגנים בפסח לחו"ל.

האם טיול באיים הקנריים הוא יקר?

העיר הכי ידועה באיים היא ללא ספק גראן קנריה, אך באיים אפשר לראות גם טבע יפהפייה לפגוש אנשים חמים והכי חשוב לאכול אוכל אשר לא נופל מזה שיש ביבשת במקומות כמו יוון, איטליה וכן אפילו ספרד וצרפת. בגלל שהיעדים הם יעד כל כך מבוקש יש שם מלונות מכל הסוגים ואם אתם רוצים לגור במלון פאר זה בהחלט אפשרי. אך כאשר אנחנו מדברים על האיים הקנריים אנחנו חייבים לציין כי עלות המחיה שם היא לא גבוהה ולכן הטיולים באיים אלו הם ממש לא יקרים והעניין הכספי לא צריך להטריד אתכם או למנוע ממכם לנפוש ביעד זה ואת זאת כדאי לזכור.

מדוע כדאי להיעזר בסוכנות נסיעות בכדי להזמין חופשה באיים הקנריים?

עליכם לדעת כי הדרך החכמה והטובה ביותר לנפוש ולצאת לטיול מאורגן לאיים הקנריים היא להיעזר בסוכנות נסיעות. קודם כל הסוכנים יודעים הכי טוב מהו המלון הטוב ביותר באי, חוץ מזה הסוכנים ישיגו לכם את הדיל הטוב ביותר גם מבחינה כספית וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו ועל כן פניה אל סוכנות נסיעות בשביל נופש באיים הקנריים הוא הצעד החכם ביותר.

לעוד מידע בקרו באתר של הפלגות נופש בשביל הזהב