אפשר לעשות ברכב שלכם כל מני התקנות שונות. ניתן לבצע הוספות המשפרות את המראה החיצוני של הרכב, כמו צבע חדש או השחרת חלונות, ואפשר גם ללכת רחוק יותר ולהתקין מסכים לרכב ומערכות וידאו ושמע ברכב. כך או כך תצטרכו לפנות לחברה מקצועית ואמינה שתדע לטפל ברכב שלכם בצורה מקצועית וחסרת פשרות. לא פונים לכל אחד שמציע את עצמו על מנת להתקין לכם דברים ברכב. עלולים להיות כל מני שרלטנים שרק יסבו לכם ולרכב שלכם נזק ולא תועלת. לשם כך אתם חייבים לברר מי הם מתקיני המסכים ומשחירי החלונות המומלצים ביותר בקרבתכם.

למה כדאי להשחיר את החלונות של המסכים ברכב?

השחרת מסכי הרכב הינו הליך מקובל ופופולרי למדי בימינו, במיוחד בקרב רכבי יוקרה אבל לא רק. השחרה של מסכי הרכב נועדה בראש ובראשונה לשפר את איכות הנסיעה בכך שזה יפחית את כמות האור והקרינה המפריעה בנסיעה. במיוחד כאשר אתם מודעים לכמות החום והקרינה שהרכבים שלנו סובלים בימי הקיץ הלוהטים.

השחרה של חלונות מסוגלת להפחית את הטמפרטורה הפנימית ברכב, כך שכאשר תפעילו מזגן על קור ייקח הרבה פחות זמן לרכב להתקרר, והרבה יותר זמן לאבד מן הקור הנעים. בנוסף, תהנו מהגנה טובה ומשופרת יותר מפני קרינת UV המסוכנת ביותר לעור גופנו.

איך מבצעים השחרה של מסכים לרכב?

אז אם בחרתם לבצע השחרה או התקנה למסכים של הרכב בצורה מקצועית, תוכלו לבחור מבין כמה שיטות. השיטה הראשונה והזולה יותר זה באמצעות הדבקה של עדשות או מדבקות ייחודיות המעניקות את יתרונות ההגנה הבסיסיות לרכב. שיטה שניה ויקרה יותר זה לבצע הליך של עיבוד אלקטרו-כימי של הזגוגיות והשחרתן במעבדה מיוחדת. לא משנה באיזו שיטה תבחרו וודאו כי החברה המספקת לכם את זה עושה את העבודה כמו שצריך.