שירות של קייטרינג לאזכרה הוא היבט חשוב מאוד באירוע. שירות הקייטרינג אחראי על אספקת מזון ומשקאות לכל האורחים. הם גם צריכים לוודא שיש להם מספיק אוכל ושתייה כדי להחזיק מעמד לאורך כל היום.

ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג שתוכלו לבחור מהם. חלקם פונים רק לסוגים מסוימים של אירועים, כמו חתונות, בעוד שאחרים מספקים מענה לכל סוג של אירוע. כדאי לוודא שאתם מוצאים חברה הנותנת מענה ספציפית לצרכים שלכם כדי שלא תגיעו לחוויה לא מספקת באירוע שלכם – כדאי לבחור בקייטרינג שמבין גם את הצרכים של אירועים, כמו אזכרות.

היבט חשוב שצריך לקחת בחשבון

הקייטרינג הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל אזכרה. האוכל והמשקאות צריכים להיות מסוגלים להתאים לנושא ולמצב הרוח של האירוע.

ישנם סוגים רבים ושונים של קייטרינג זמינים לאזכרה, ממזנון הכל כלול ועד לארוחה מצופה עם מתאבנים. בבחירת סוג קייטרינג, כדאי לקחת בחשבון מה הכי מתאים לאירוע שלכם. לדוגמה, אם אתם מארחים טקס אזכרה רשמי עם אורחים הנוכחים, מזנון הכל כלול עשוי שלא להתאים כי האורחים עשויים להרגיש ממהרים או לחוצים לאכול במהירות. ארוחה מצופה עם מתאבנים תאפשר לאורחים שלכם לאכול בקצב שלהם וליהנות מהזמן שלהם באירוע.

כדאי לתכנן את זה מראש

את הקייטרינג לאזכרה צריך לתכנן מראש. יש לבחור את התפריט בקפידה ולהתאים את המנות לאירוע.

עלינו לקחת בחשבון שיהיו מגוון רחב של אנשים שישתתפו בהם, כולל אלו שמתאבלים או שאיבדו אדם אהוב. משמעות הדבר היא שאנו צריכים לספק אפשרויות מזון בריא ומנחם כאחד. האוכל צריך גם לספק את כל הדרישות התזונתיות כגון צמחונות, ללא גלוטן, טבעונות וכו'.

חברת הקייטרינג (קייטרינג מרקש למשל) צריכה לספק גם משקאות כמו קפה, תה ומשקאות קלים בעלי תכולת סוכר נמוכה. משקאות אלכוהוליים אינם מומלצים באירוע זה בשל ההשפעות השליליות הפוטנציאליות שלהם על אלו שמתאבלים או איבדו אדם אהוב במהלך תקופה קשה זו.