בשנים האחרונות, אין זה סוד, יותר ויותר הורים בוחרים לקעקע את גופם בשלל קעקועים. מה שפעם היה נחשב לתרבות שוליים, הפך עם הזמן לתרבות מיינסטרים. לכל הורה ולעיתים לכל סבא וסבתא, יש קעקוע או מחשבות לעשות אחד כזה. לא מעט הורים, עשו קעקועים בנעוריהם או אחרי הצבא, ועכשיו כשיש להם ילדים, אין להם שום כוונה להסתיר או להעלים אותם. 

לא רק הורים רוצים קעקועים, גם ילדים. הרבה מאוד ילדים היו מאוד שמחים אילו יכלו לקעקע את גופם. העניין הוא שמפאת גילם זה עדיין לא אפשרי והם יצטרכו מספר שנים עד שהוריהם יאשרו להם לקעקע את גופם או שיעשו זאת באופן עצמי מבלי לבקש מהם רשות. 

עד אז, הם יוכלו להשתמש באמצעים שונים של קעקועים לילדים שאפשר למצוא בחנות דונה וראלף חנות צעצועים לילדים. מדובר על קעקוע זמני שיורד תוך מספר שעות. אנחנו מכירים סוג כאלה של קעקועים בעיר בפורים, אז נהוג לקעקע אזורים שונים כחלק מהתחפושת, אך האמת היא שגם בימים רגילים, אפשר למצוא דוגמאות שונות של קעקועים לילדים אשר נמכרים בשלל חנויות. 

איך רוכשים קעקועים לילדים?

ראשית, צריך לבחון קעקועים של ילדים, בין אם זה מבחינת החומר של הקעקוע ובין אם זה מבחינת העיצוב שלו. זאת על מנת שהחומר לא יגרום נזק פיזי לעור או נזק אחר. כמו כן, חשוב לבחור עיצוב מתאים לילד, בין אם זה מפאת גילו או מסיבות אחרות. 

שנית, יש לבחון איך בדיוק משתמשים בקעקוע, כיצד מקעקעים אותו על הגוף, היכן ניתן לעשות זאת וכיצד אפשר להסיר אותו. חשוב גם לבדוק, תוך כמה הקעקוע יורד באופן טבעי והאם הוא משאיר סימן. כמובן רצוי לוודא שהקעקוע מתאים לשימוש במהלך כל היום, כולל במהלך שעות האור.